Nejnovější trendy a techniky ve fitness umožňují nejen efektivně procvičit celé tělo, ale také se pohybem bavit a aktivně uvolnit. Balance Club Brumlovka proto pravidelně aktualizuje a zpestřuje nabídku novými lekcemi, nejinak je tomu od letošního září.

brum„Je běžné, že po určité době stereotypně se opakující cvičení omrzí. To se však v Balance Clubu nestane, protože můžete včas najít jinou aktivitu, která vás bude motivovat,“ říká instruktorka a klubový marketing coordinator Dagmar Nášelová.

Na podzimním rozvrhu Balance Clubu Brumlovka jsou nově zařazeny  tyto lekce:

  • Každé úterý v poledne Cross Workout s Davidem Rybenským a Janem Šmidrkalem, lekce inspirovaná současným fenoménem CrossFit, upraveným pro podmínky klubu. Jde o kondiční cvičení na procvičení celého těla s využitím posilovacích činek, TRX popruhů, gumových polokoulí bosu a švihadel. Cross Workout není vzhledem k intenzitě lekce vhodný pro začátečníky.
  • Každou středu od 17 h je prostor pro ty, které baví tanec a při cvičení mají chuť se odvázat, projevit svou osobnost a sex-appeal. Lekce MTV Dance s Annou Lipoldovou propojují několik stylů tance ovlivněné současnou hudební scénou – street dance, ladies style, r'n'b, výrazový tanec, hip hop a dancehall. V hodinách se naučíte základní pohyby inspirované populárními umělci jako Beyoncé, Usher, Janet Jackson, Lady Gaga a další. Každá lekce přitom obsahuje zahřívací, protahovací a posilovací složku.
  • Těm, kdo hledají harmonii těla a mysli jsou určeny lekce  Naam Yogy s Jitkou Brůnovou vždy ve čtvrtek od 8 h. Propojením fyzických cvičení, dechových technik, meditací a manter se odbourává stres, tělo relaxuje a protahováním se stává pružnějším. Při Naam józe pracuje celé tělo a jóga zároveň funguje jako prevence onemocnění a bolestí zad. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé.
  • Od září můžete vyzkoušet také nejnovější fitness program, kterému propadly hollywoodské hvězdy. Lekce s názvem Piloxing jedinečným způsobem propojuje techniky pilates s boxem a tancem. Tato kombinace intenzivně spaluje tuky a současně formuje postavu, a proto se stala v Hollywoodu tak oblíbenou. Kombinace výkonu, rychlosti a hbitosti boxu s ohebností, koordinací a rovnováhou cvičení pilates je náročná, ale o to efektivnější. Pro zpestření se navíc zapojují sexy taneční pohyby. Ke cvičení se používají speciální rukavice se závažím, díky kterým se účinně posilují paže a maximalizuje se kardiovaskulární efekt cvičení.
  • Kromě vedených lekcí se nově můžete věnovat také kruhovému tréninku ve fitness zóně. Pod vedením zkušených instruktorů se kruhový trénink koná v pondělí od 17 h a ve středu a v pátek od 12 h. Během šedesáti minut si na nejnovější řadě fitness strojů StarTrac komplexně procvičíte celé tělo.
  • Nový kurz Relaxační a meditační techniky, vždy v úterý od 17 h pod vedením Zory Jandové, je určen těm, kteří potřebují odstranit napětí a stres, kompenzovat svalové dysbalance či usilují o nápravu nesprávných pohybových stereotypů. Během kurzu si osvojíte techniky automasáže, autogenního tréninku, hluboké relaxace, meditační techniky při nespavosti a na podporu vitality, techniky pozitivního programování a vizualizace, osvojíte si různé typy dýchání a techniku sestavy 24 forem tai-či.
  • Zapojením nové technologie měření srdeční aktivity MyZoneTM dostaly nový rozměr i lekce Spinnigu. Instruktor tak nyní může lekci korigovat tak, aby každý dosáhl svého individuálního cíle.

brum„Naším cílem je mít širokou nabídku aktivit, aby si každý člen mohl vybrat podle svých představ a preferencí. Někdo se potřebuje naučit vypnout a chvíli v klidu relaxovat, jiný si chce máknout a na lekci se doslova zničit. V novém rozvrhu si každý najde to své a cvičení tak nikdy nemusí být nuda,“ dodává Dagmar Nášelová.

Nové lekce byly zařazeny do rozvrhu Balance Clubu Brumlovka od 9. září 2013.

Aktuální informace o lekcích v Balance Clubu Brumlovka naleznete zde: www.balanceclub.cz

 

Reklama