O nákupu kočárku rozhoduje nespočet parametrů, cena, barva, značka, stáří dítěte, terén, do kterého se s ním chystáte… Ve prospěch německých kočárků ABC Design mluví vedle atraktivního vzhledu a praktičnosti také záruka prodloužená na tři roky. Podívejte se, jaké kočárky na vás čekají v kolekci 2013.

Tříkolový 3-Tec

kočárkyMáte rádi tříkolové kočárky? 3-Tec vás potěší skvělou ovladatelností a malé cestovatele centrálním odpružením, které úspěšně tlumí nárazy. Díky důmyslnému systému uchycení můžete sportovní sedačku během chvilky vyměnit za hlubokou korbu a stejně tak snadno dáte na 3-Tec i autosedačku ze skupiny 0+. Sklon zádové opěrky je ideální pro dětskou páteř.

Cena: 10.490 Kč

Sourozenecký kočárek Zoom

kočárkyCestování s dvojčátky pro vás bude se Zoomem o něco pohodlnější. Kočárek od ABC Design si můžete uzpůsobit dle libosti – díky nástavbám záleží jen na vás, zda chcete mít na Zoomu dvě sportovní nástavby, hluboké korby, autosedačky, nebo pro každé dítě něco jiného. Zoom je díky tomu vhodný i pro různě staré děti. Navíc si můžete ještě vybrat, kterým směrem děti usadíte, zda čelem k sobě, nebo ve směru jízdy. Maminkám zvyšuje pohodlí teleskopická nastavitelná rukojeť, otočná kolečka s aretací a velký košík opatřený reflexní páskou.

Cena: 12.890 Kč

Viper 4S do každého terénu

kočárkyViper 4S si díky snadno ovladatelným nafukovacím kolečkům hravě poradí s i náročnějším terénem a klid miminka zajistí dobře odpružený podvozek. V kombinaci se sportovní nástavbou je určen pro děti od 6 měsíců. Přední kolečka lze aretovat nebo jsou plně otočná. Ultralehká hliníková konstrukce a kompaktnost usnadňuje manipulaci s kočárkem ve složeném stavu. Sedadlo kočárku jde nastavit proti i po směru jízdy, podle toho, kam chce malý pasažér koukat. S adaptérem na Viper nasadíte autosedačky od ABC Design, Cybexu, Römeru a Maxi Cosi.

Cena: 8.790 Kč

Kočárky ABC Design naleznete na www.babystar.cz či si je můžete prohlédnout v předváděcím středisku Babystar v Náchodské ulici v Horních Počernicích.

Reklama