Chceme vám představit zajímavé knížky, které právě vycházejí a možná se vám budou hodit. Najdete v nich všechno, co potřebujete k úspěšnému zavařování a pečení báječných dortů

 

nMalá škola zavařování

vám ukáže, jak zavařovat, mrazit, sušit a nakládat ovoce, zeleninu i maso, jak připravit čatní, marmelády, ovocné krémy, rosoly, želé či alkoholické nápoje, jak nakládat ryby nebo připravit úžasnou šunku. Za každým návodem vysvětlujícím novou techniku následuje řada báječných receptů popsaných krok za krokem, a navíc doplněných spoustou rad, připomínek a tipů. Během chvilky bude vaše spíž přetékat těmi nejlahodnějšími domácími pochoutkami, které se hned tak nezkazí.

Vydává Euromedia Group k.s.. IKAR

http://www.bux.cz/knihy/154180-mala-skola-zavarovani.html?show#main

 

nFantastické dorty

Karen Sullivanová

Báječné dorty! Naučíte se, jak používat modelovací hmotu, jako je marcipán, fondán, máslová poleva, temperovaná čokoláda a bílková poleva. Můžete si vyzkoušet více než 100 technik zdobení popsaných krok za krokem a doplněných tipy profesionálů, aby každá byla stoprocentně spolehlivá. Lahodné recepty na dorty a dezerty v široké škále vůní, chutí, konzistence, tvarů a velikostí vaši rodinu a přátele naprosto uchvátí.

http://www.bux.cz/knihy/155722-fantasticke-dorty-dk.html

Vydala Euromedia Group k.s., IkarC

Reklama