Nový obchod zaměřený na zdravé matrace a krásné postele najdete nedaleko OC Nový Smíchov – v komplexu Paláce Křižík na začátku Radlické ulice. Palác Křižík zahrnuje soubor historických budov mezi ulicemi Radlická, Plzeňská a Kováků a je doplněn moderní dostavbou. Právě v nové části komplexu JMP Studio zdravého spaní otevírá svoji druhou pražskou prodejnu, která je zaměřená na nejkvalitnější lehací systémy a prémiové postele z masivního dřeva.

JMP

I dřevěná postel může mít elegantní a moderní tvar. Oblíbené jsou například postele z masivního dubu – dub je tvrdá dřevina, takže postele mají kromě příjemného a nadčasového odstínu i odpovídající pevnost. V novém Studiu JMP najdete třeba i extra zvýšené postele z masivního buku, které mají lehací plochu včetně matrace až k sedmdesáti centimetrům. V nabídce jsou také postele s úložným prostorem – místa není nikdy nazbyt.

A pokud potřebuje vyřešit spaní v menším prostoru, možná se vám bude hodit rozkládací postel. Tyto postele jsou určeny jak pro příležitostné, tak i trvalé spaní – vždy záleží, jak kvalitní matrací lůžko vybavíte. Po rozložení získáte lehací plochu velikosti standardního dvojlůžka - díky tomu můžete vytvořit zcela plnohodnotnou postel pro spánek.  

JMP

Nejdůležitější součástí postele je ale v každém případě matrace. Vyzkoušejte značkové matrace z kvalitních studených a paměťových pěn, které jsou pohodlné, nabízejí různé tvrdosti i přizpůsobení podle výšky spáče. A nezapomeňte, že i polštář ovlivňuje spánek a že i jeho výběru je třeba věnovat náležitou péči. Kompletní nabídku najdete na webu loznice.cz.

Reklama