ASTOR představuje nový vzhled pro budoucí jaro, který zaručeně zažene zimní chmury z vaší tváře a dodá jí nádhernou svěžest plnou nové energie. Tak proč nezkusit hru na svádění plnou smyslnosti hned s prvními teplými slunečními paprsky?

 

 

FUCHSIA MIRACLE je paletou lákavých svěžích barevných odstínů v pastelově růžové, jablkově zelené a zářivě světle béžové. Vaše tvář se opět rozjasní a vy budete celým svým „JÁ“ vnímat barvy duhy, jemné a lehké jako odlesky motýlích křídel za letu.

 

Hra sE svĚtlEm a SmyslY. ObjEvte nový rozmĚr BAREV

ASTOR, jedna z vedoucích kosmetických značek, udávajících nové trendy, znovu objevuje barvy a  pocity, které mohou vyvolat.

 

Barvy jarního líčení si zlehka pohrávají se světlem. Začíná to už s dokonalým podkladem v podobě multi-aktivního make-upu ANTI STRESS & LIFT s liftingovým efektem ve světlých odstínech č. 200 a č. 201, který vaši pleť zbaví stresu a napětí. Má viditelný zpevňující efekt a zároveň pleti poskytuje ochranu díky obsahu antioxidantů! Nejen že viditelně redukuje jemné vrásky až o 40 %*, ale zároveň zvyšuje elasticitu pleti až o 34 %. Případné tmavé kruhy pod očima a jemné vrásky absolutně efektivně překryje korektor ANTI STRESS & LIFT, který stačí bříškem prstu jemně vklepat do pokožky.

 

Hravé a neuvěřitelně svůdné rty barvy fuchsie jsou alfou a omegou tohoto líčení, zároveň však musí být dokonale ošetřené a hedvábně vláčné. Tak náročný úkol splní jedině báječně trvalá rtěnka COLOR LAST s patentovaným „high tech“ od ASTOR v odstínu č. 123, případně trošku jemnější barvy č. 122č. 100 pro ty méně odvážné z vás. Rtěnka COLOR LAST je totiž jedničkou ve vytváření ohromujících barevných odstínů a exkluzivních efektů, které zanechají trvalý hluboký dojem. Exkluzivní Color Stay True™ komplex nabízí až o 25 % více barevného účinku
a rtům dodává výjimečnou plnost a intenzitu. Výsledkem je perfektní, svěží, trvalá a vůči otěru odolná barva, spojená s úžasně příjemným pocitem ošetření a hydratace.

 

Teď přicházejí na řadu oči. OČI. Ty oči, které mají tak neuvěřitelně svůdný, až uhrančivý pohled! Použijte oční stíny ASTOR COLOR VISION v nádherné pastelově růžové č. 515, šťavnaté jablkově zelené č. 330 nebo svěží a zářivé béžové č. 430. Takto rozzářená víčka zvýrazněte tekutou černou linkou LIQUID EYELINER č. 001 na horním víčku a spodní linii vystínujte měkčí kajalovou tužkou KOHL KAJAL č. 080 v černé barvě. Nebojte se a klidně svým očím dopřejte hloubku a důraz v dostatečném množství!

 

No a závěrečná tečka? Probuďte svoje oči a objevte novou definici objemu s neuvěřitelně hustými řasami, které dokážou létat pořádně vysoko. To, co potřebujete pro dokončení svého jarního líčení, je nová řasenka Ultra Volume AIR MAX od ASTOR s exkluzivní technologií “Anti-Gravity”, která překonává zemskou přitažlivost a mění ji v přitažlivost s přívlastkem „neodolatelná“! Výsledek na vás udělá dojem: maxi objem, maxi důraz, mini zatížení. Řasy mají až 10krát víc objemu, až o 80 % víc nadzvednutí a získáte pocit, že jsou až neuvěřitelně lehoučké.

 

Celkový vzhled líčení doplňuje lak na nehty ASTOR LYCRA FLEX fuchsiové barvy č.XXX. Nehtům zaručí nádherně zářivou a sytou barvu, která na nich vydrží bez praskání, olupování a ztráty lesku až 5 dní.

 

 

RadosT a spokojEnosT na rozjasnĚNÉ tváŘi

ASTOR dobře ví, že ženám objevování nového vzhledu a make-upu přináší radost a uspokojení. Kolekce FUCHSIA MIRACLE vám nabízí přesný návod, ale i možnosti pro experiment. Nezáleží na tom, zda sáhnete po kontrastních odstínech nebo těch jemnějších, ASTOR vám slibuje nezapomenutelné potěšení.

 

 

 

 

 

Jarní kolekce barev FUCHSIA MIRACLE od ASTOR nabízí:

 

MAKE-UP ANTI STRESS & LIFT                                                          249 Kč / 299 Sk

č. 200
č. 201

KOREKTOR ANTI STRESS & LIFT                                                       169 Kč / 219 Sk

 

RTĚNKA COLOR LAST                                                                       149 Kč / 189 Sk

č. 100
č. 122
č. 123

 

MONO OČNÍ STÍNY COLOR VISION                                         129 Kč / 159 Sk

           č. 330

           č. 430

           č. 515

 

TEKUTÁ LINKA NA OČI LIQUID EYELINER                                          195 Kč / 209 Sk

           č. 001

 

TUŽKA NA OČI KOHL KAJAL                                                   149 Kč / 179 Sk

           č. 080

 

ŘASENKA ULTRA VOLUME AIR MAX                                      209 Kč / 249 Sk

           č. 800 

Reklama