Vánoční svátky jsou úzce spjaty s tradicí, přesto však každý rok očekáváme, co nám pod stromeček nadělí Ježíšek nového. Přesně v tomto duchu uvažují i švýcarští Mistři čokolády Lindt. Tradičního a nezastupitelného čokoládového medvídka Lindt ve zlatém kabátku doprovodí zbrusu nové balení oblíbených pralinek Lindor.

Každý slaví Vánoce tak trochu po svém, co je však společné všem, je zcela určitě hojnost dobrého jídla, pití a cukroví. To pro mnohé představuje vedle vanilkových rohlíčků či lineckých koleček také čokoláda. Zatímco pamětníci se museli spokojit s „legendární“ vánoční kolekcí, dnes je výběr daleko širší a volba padá hlavně na prémiové a kvalitní čokolády, kterými chceme odměnit sebe či potěšit naše nejbližší.

Tradiční a hojně oblíbený vánoční medvídek Lindt je vyroben z kvalitní lahodné mléčné čokolády. Ve zlatém kabátku, s červenou stužkou a přívěskem ve tvaru srdíčka na krku už se stal jakýmsi malým vánočním symbolem. 100g vážící Lindt medvídek je k dostání za přibližně 79,90 Kč*.

Lindth

Stejně jako vánoční medvídek, patří i delikátní pralinky Lindor k tomu nejlepšímu, co v čokoládovnách Lindt připravují pro letošní svátky. Zbrusu nové balení v podobě decentně zdobené oválné plechové krabičky s mašlí obsahuje mléčné pralinky Lindor Tin Milk nebo výběr chutí pod názvem Lindor Tin Assorted. 150g balení je stejně jako Lindt medvídek milým dárkem či malou pozorností, kterým můžete udělat radost, ať už partnerovi, přítelkyni, mamince nebo kolegovi. Čokoládou totiž potěšíte vždy! Limitovaná edice Lindor Tin je k dostání za doporučenou cenu 169 Kč*.

Ani letos však nechybí v portfoliu Lindt další dárkové sety a balení s tematikou Vánoc – ať už se jedná o adventní kalendář plný lahodné čokolády či vánoční edice Lindor Star 37g a Lindor Tree 175g dostupné ve verzích Milk a Assorted.

Více informací nejen o vánočních novinkách a produktech najdou zájemci na www.lindt.cz nebo facebookovém profilu www.facebook.com/lindtczsk.

*nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Reklama