.

Nové digestoře gorenje – čerstvý vzduch v kuchyni: Tiše, rychle, efektivně, kdykoliv

Domácnost

Nové digestoře gorenje – čerstvý vzduch v kuchyni: Tiše, rychle, efektivně, kdykoliv

Představte si vaši kuchyň bez digestoře. Pachy a výpary z právě připravovaného jídla se plíživě šíří celým bytem, vlhkost vzduchu stoupá, nábytek pokrývá lepkavá vrstva ulpívající mastnoty, ustavičné větrání zvyšuje náklady na vytápění… Tuhle noční můru naštěstí spolehlivě zaženou digestoře gorenje nové generace, které pomocí řady inteligentních systémů v kuchyni zajistí optimální kvalitu ovzduší a udrží přírodní mikroklima, ať už se rozhodnete uvařit cokoliv.

Gorenje

Technologicky vyspělé digestoře gorenje jsou perfektním doplňkem současného životního stylu. Nabízejí hned několik chytrých řešení, díky nimž se tiše a spolehlivě postarají o svěží čistý vzduch. Speciální senzor AdaptTech spouští automatický provoz ventilátoru v závislosti na aktuálním množství nečistot, par a plynů. Inovativní tvar Gorenjespeciálně zakřiveného skla (Smart Curve) zachytí více páry, mastnoty a pachů než běžné digestoře. Vysoce kvalitní sklo se snadno čistí, po stranách nabízí další prostor pro kořenky nebo jiné drobnosti a kuchyni přidá na vizuální přitažlivosti. Ovládání digestoře je dotykové, žádné knoflíky, takže povrch zůstává hladký a velmi snadno se čistí.

GorenjeModerní hliníkové filtry jsou obohaceny o speciální polyuretanovou pěnu, která eliminuje až 98 % všech tukových částic a jiných nečistot. Digestoře gorenje nové generace tak mají maximální absorpční účinnost.  Dostatek světla při vaření poskytuje chytře umístěné LED osvětlení, navíc životnost LED diod je 30x delší a energetická náročnost výrazně nižší než u běžných žárovek. Specialitou nových digestoří gorenje je časovač a funkce osvěžení, která se aktivuje každou hodinu, kdy po dobu 10 minut osvěžuje vzduch. Nerezové části digestoře jsou pokryty speciálním filtrem (TouchFree), zabraňujícím zanechávání otisků prstů, takže celý povrch je krásně lesklý a nenáročný na údržbu.

Gorenje

Nová generace digestoří gorenje je jedinečnou kombinací optimálního výkonu a nadčasového designu. Kromě pokrokových technologií se může pochlubit atraktivním vzhledem, harmonicky sladěným s ostatními vestavnými kuchyňskými spotřebiči gorenje.

Více informací na www.gorenje.cz

   
09.05.2017 - Technika - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] MARIE MATEJKOVA [*]

  Potřebovala bych novou. Inspirace stojí za toSml59

  superkarma: 0 09.05.2017, 15:47:12
 2. [4] bobani [*]

  užitečná záležitost

  superkarma: 0 09.05.2017, 11:01:13
 3. [3] ova9 [*]

  Potrebovali bychom vymenit za nový....

  superkarma: 0 09.05.2017, 10:31:04
 4. [2] babinka [*]

  krásná kuchyň...ale já jsem se svojí spokojená...Sml22

  superkarma: 0 09.05.2017, 09:51:42
 5. avatar
  [1] metro84 [*]

  taková kuchyň by se mi líbila

  superkarma: 0 09.05.2017, 07:44:47

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme