.

Nová zábava do kapsy se jmenuje Nintendo 3DS

Dárky

Nová zábava do kapsy se jmenuje Nintendo 3DS

Máme pro vás skvělý tip na vánoční dárek pro děti i dospělé, se kterým si každý užije spoustu her a zábavy.

Nintendo 3D Sound

Nintendo 3DS je nová herní konzole, která využívá 3D technologie bez použití nepohodlných brýlí. Můžete si na ní užít spoustu zábavy při hraní skvělých her jako jsou například dva nové neodolatelné tituly s kultovní postavičkou Maria. V první z nich, s názvem Super Mario 3D Land, budete prozkoumávat jednotlivé úrovně 3D světa a nacházet tajemství příběhu. V Mario Kart 7 budete závodit na zemi, ve vzduchu i pod vodou a to v autě, které si sami sestavíte z různých součástek podle svého přání. Další novinkou je hra The Legend of Zelda: Ocarina of Time, ve které se vydáte na dobrodružnou výpravu a pokusíte se zachránit princeznu Zeldu. Pro milovníky zvířátek je tady hra Nintendogs + Cats, ve které chováte a staráte se o opravdové 3D štěňátko nebo koťátko. Kromě těchto her máte na výběr obrovské množství dalších titulů. Konzole nabízí kromě hraní mnoho dalších funkcí - se třemi fotoaparáty si můžete užívat fotografování a nově i natáčení videa ve 3D.

Nintendo 3D Sound

Nintendo 3D SoundNintendo 3DS má 2 displeje. Spodní dotykový lze ovládat buď prsty, anebo teleskopickým stylusem, na vrchním displeji se zobrazují trojrozměrné obrazy. Na herní konzoli se také nachází ovladač pro regulaci hloubky obrazu 3D zobrazení, který umožňuje hráčům nastavit jeho pohodlnou hloubku. Novým prvkem je také kruhový ovladač Circle Pad, ten umožňuje pohled kolem celé osy hráče, tedy v rozmezí 360°. Vestavěný pohybový senzor a gyroskop dokáží reagovat na pohyby a například i naklonit pohled, takže ať už hráč konzoli natáčí ze strany na stranu anebo jí hýbe nahoru a dolů, Nintendo 3DS okamžitě reaguje.

Aplikace Nintendo 3D Sound s podporou MP3 a AAC promění tuto novou konzoli také v nepostradatelný hudební přehrávač. Spojte se s dalšími hráči, když je míjíte na ulici nebo když vedle nich stojíte v řadě. Vaše Nintendo 3DS vyhledá další Nintenda 3DS a vymění si s nimi data. Díky tomu můžete získat nový obsah nebo čerstvé výzvy od ostatních hráčů. SpotPass, funkce na Nintendo 3DS, umožňuje automaticky přijímat obsah přímo do vaší konzole, jako jsou oznámení, extra obsah pro software a nebo aktualizace systému, aniž byste museli hnout prstem.

Nintendo 3DS je zpětně kompatibilní s více než 1000 hrami pro Nintendo DS a Nintendo DSi. Nintendo 3DS také umožňuje rodičům hlídat obsah a přístup jejich dětí pomocí rodičovské kontroly. Pro více informací o hrách a funkcích navštivte www.mojenintendo.cz.

Nintendo 3D Sound

   
07.12.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme