Little Gold Dress EDPAvon rozšiřuje svoji úspěšnou řadu parfémů Little Dress. Novinka Little Gold Dress EDP je určena pro všechny energické ženy, které chtějí zažít pocit jako na červeném koberci za záře reflektorů. Little Gold Dress si díky krásnému zlatavému flakónu zamiluje každá žena, která vyhledává luxus a potěšení...

Rozeslali jsme 20 vůní našim čtenářkám a poprosili jsme je, aby nám napsaly, jak se jim vůně líbí. Jak to dopadlo?

Přečtěte si recenze od našich čtenářek!

Měla jsem tu čest testovat vůni Little Gold Dress

První dojem - balení - zajímavé, flakon zaslouží pochvalu za pěkný design.
Vůni jsem se rozhodla vzít testovat do práce, kde máme kolektiv cca 40 žen, nechala k dispozici na mém pracovním stole a kdokoliv měl zájem ji vyzkoušet, tak mohl cestou kolem testovat.

Faktem je, že co žena to názor - od úžasných obdivných „ách tu bych chtěla“ až po mailová upozornění na celý kolektiv ve stylu nevoňte se tu těžkými vůněmi a buďte ohleduplné ve dnech, kdy pouštíme klimatizaci a méně větráme. :-)

Můj první dojem z vůně: při navonění je to sladká, silná vůně, pokud bych si měla vybrat letní vůni na první dojem já, šla bych raději do svěžejší vůně. Někdo ji nazval „pudrovou“ vůní - tu si však představuji ještě trochu jinak - v této je velmi silně cítit hlavně santalové dřevo, jantar a „sladkost“ vanilky.

Druhý dojem: po rozložení je již cítit mnohem příjemněji - ve vůni takového charakteru bych našla asi zalíbení i já. Lucie

Dobrý den. Při používání vůně Little Gold Dress jsem se cítila velmi příjemně a mé okolí vůni též chválilo. Cítila jsem směs ovoce a orientu. Myslím, že se tato vůně hodí do společnosti. Celkově jsem byla velmi spokojena a určitě ji budu dál používat.

Mějte se krásně
Veronika Vejvodová

Dobrý den,protože se vůně moc líbila vnučce(16 let),darovala jsem ji.
Jarmila

Recenze k vůni „Little Gold Dress“

Jak už název napovídá, jedná se o vůni, která je vhodným doplňkem pro elegantní ženy, probouzející jejich ženskost a dodávající pocit sebevědomí a důležitosti. Průzračná ovocno-květinová vůně zanechává velmi příjemný dojem a je vhodná do společnosti.
Tereza

Little Gold Dress : je to klasická těžší vůně pro ženy, které jsou elegantní a své. Mně krásně voní a dlouho vydrží. Opravdu je cítit skloubení květin,ovoce a koření.  Přes den se ale voním lehkou, svěží vůní. Je vhodná spíše na večer. Na den moc těžká.
Blondheen

Jelikož mám ráda lehké vůně, přijde mi Little gold dress moc těžká, i když na noční akci či společenskou událost je jako stvořená. 

Vůně je pronikavá, ale nevtíravá. Je to sladko-citrusově-kořeněná vůně a celkem dlouho vydrží.po této stránce jsem spokojená
Lucslez

Little Gold Dress EDP

Dobrý den hlásím testování parfému Little Gold Dress
Tato vůně od Avonu je dle mého názoru velmi povedeným kouskem. Je to okouzlující a velmi ženská vůně. Po chvíli se na pokožce krásně rozvoní a vůně je cítit ještě několik hodin poté. Určitě můžu doporučit, aby si ženy, které váhají s koupí, tento parfém zakoupily
Hezký den s pozdravem
julinkapul

VELMI DĚKUJI ZA VÝHRU. TATO VŮNĚ SE LÍBÍ VŠEM ŽENÁM V MÉ RODINĚ VĚK 19,24,39,46 LET. POUŽÍVÁME JI VŠECHNY. JE PŘÍJEMNÁ, NEVTÍRAVÁ, JEDINÉ CO MĚ MRZÍ, ŽE DLOUHO NEVYDRŽÍ. FLAKON JE MOC PĚKNÝ A URČITĚ BYCH JI KOUPILA SOBĚ I DRUHÝM JAKO DÁREK.
FIALOVÁ JITKA

Dobrý den,

vůně je příjemná, ale na můj vkus spíš sladší a jemnější. Ale i tam ji ráda používám.

S pozdravem
Hořavová

Vůně je těžší, hodí se spíše na zimu nebo na večírek. Více se hodí na starší ženy než mladé, ale to je jen můj názor. Vydrží poměrně dlouho, skoro celý den, aniž bych se během dne znovu postříkala.
Karolina

Dobrý den. Moc Vám za tuto výhru děkuji. V ten samý den jsem potkala svojí kamarádku, která mi sdělila, že jde na velmi komplikovaný a nelehký zásah do svého organismu. Abych jí trošku zvedla náladu, neváhala jsem a parfém jí věnovala. Ty jiskřičky v předtím ustaraných a vyhaslých očkách za to stály. Takže ještě jednou moc děkuji.
Martina Rančáková

Dobrý den,  posílám hodnocení vůně Little Gold Dress.

Zkušenost veskrze pozitivní. První dojem z krabičky i flakonu příjemné, hezké originální balení, pocitově vyzařuje kvalitu. Po první aplikaci mírně slabší intenzita vůně, která se ale po krátké době příjemně rozvinula do citrusového aroma. Navozuje pocit lehkosti a osvěžení. Jemná, nevtíravá, relativně dlouhá výdrž. Osvědčila se při různých příležitostech pro denní použití. Určitě zaujala mladší i starší generaci - vyzkoušeno. Produkt mohu vřele doporučit, určitě i jako dárek k narozeninám nebo pod stromeček.

Zdraví
prototype

Dobrý den,
vůni jsem daroval manželce, takže tlumočím jejími slovy:
Krásná letní svěží vůně, používána denně k velké spokojenosti!
p.s. Má to ovšem jeden háček - jelikož je již flakon skoro prázdný, musím se poohlédnout po nové :)) :))
Zdravím celou redakci
fulfy

Dobrý den, vůně je na mne moc sladká, věnovala jsem ji kamarádce, která je z ní nadšená. Prostě, co žena to jiný vkus.
Vaše Libuše

Dobrý den, vůni jsem otestovala opravdu svědomitě. Zařadila jsem ji do svých oblíbených vůní, které střídám podle nálady. Líbí se mi, že je svěží a hezky se rozkládá. První dojem je sice sladší, ale hezky se rozvine do jemných a luxusních tónů… je hezká, děkuji.
Klára T

Pozn. red.: Příspěvky čtenářek nebyly redakčně upraveny.

Pokud patříte mezi ženy vyznávající eleganci a nadčasový styl, je pro vás Little Gold Dress to pravé. Parfém spadá do orientálně-květinově-ovocné kategorie a potěší vás vzrušujícími tóny mandarinky, jasmínu a ambry. Little Gold Dress udělá hvězdu z každé ženy!

Řadu Little Dress uvedl Avon na trh v roce 2012. Sofistikovaná varianta Little Black Dress se stala jednou z nejprodávanějších vůní v tomto roce, a proto na sebe dlouho nenechala čekat hravá varianta Little White Dress a odvážná a vášnivá Little Red Dress.

Horní složky:mandarinka, broskev, švestky

Srdce vůně:jasmín, frézie, gardénie

Základ vůně:jantar, santalové dřevo, vanilka

Naše články:

Reklama