Ve čtvrtek 30. října se v obchodním centru Atrium Flora uskutečnilo finále facebookové soutěže s názvem Staň se tváří Flory! Této modelingové soutěže se zúčastnily všechny dívky, jejichž snem bylo stát se tváří jednoho z nejnavštěvovanějších obchodních center v České republice.

Finále probíhalo v obchodním centru ve středu 30. 10. 2013 od 16:00 hodin. Během tohoto dne se deset finalistek, které získaly na Facebooku nejvíce likes (“líbí se mi“), utkalo v několika disciplínách. Tou nejkrásnější a nejlepší byla dle odborné poroty Sabina Koudelková, která se tak stala výherkyní soutěže. Kromě toho, že bude tváří reklamní kampaně obchodního centra v roce 2014, si také odnesla poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 50 000 Kč. Na 2. příčce se umístila Veronika Horecká a na 3. místě Veronika Hnojská. Soutěžící na druhém místě získala poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 25 000 Kč, soutěžící na třetím místě poukázky ve výši 15 000 Kč. Porota nezapomněla ocenit ani vítězku hlasování na Facebooku, paní Marii, která obdržela poukázky na nákup v hodnotě 5 tisíc korun.

Atrium Flora

„Sabina Koudelková vyhrála v soutěži Staň se tváří Flory, a budete ji tak moci vidět v některé z našich dalších kampaní. Děkujeme všem finalistkám, návštěvníkům akce a hlasujícím na Facebooku za příjemný průběh celé soutěže a budeme se těšit na Sabinu v roli tváře obchodního centra,“říká Lukáš Doleček, zástupce OC Atrium Flora.

Atrium Flora

Součástí programu bylo i několik módních přehlídek, na kterých se představily skvělé modely prestižních tuzemských i zahraničních značek, jejichž obchody naleznete právě v OC Atrium Flora. Návštěvníci akce mohli vybrané kousky díky slevám dosahujícím až 50 % následně i velice výhodně zakoupit. Na módní přehlídce bylo k vidění oblečení značek Esprit, Attrattivo, Guess, Levi’s, ale i boty Scholl či kufry Samsonite.

Akci s názvem Staň se tváří Flory moderovala zkušená a zábavná modelka Diana Kobzanová. Během tohoto nevšedního happeningu vystoupili i dva vzdušní akrobaté a provazochodci, kteří předvedli dechberoucí adrenalinové vystoupení přímo ve vertikálně řešeném prostoru nákupního centra Atrium Flora. Návštěvníci akce mohli také získat několik poukázek v hodnotě 1 000 Kč v případě, že se jim podařilo chytit jedno z růžových triček, která byla mezi diváky náhodně vystřelována.

Atrium Flora

 

Reklama