Společnost Zepter International, program Cosmetics, uvádí na český trh vyživující a zpevňující tělový krém La Danza s účinkem proti striím. Pro nový intenzivní regenerační tělový krém je samozřejmostí absence parabenů a veškerých látek, které mohou způsobovat alergie.

Tělový krém La Danza je určen pro suchou a velmi suchou pokožku. Vhodný pro používání během těhotenství a po porodu.

  • La DanzaVyživující: Směs přírodních aktivních složek bohatých na mastné kyseliny omega 3, 6 a 9. Zklidňuje a vyživuje suchou až velmi suchou pokožku.
  • Zpevňující: Dynalift poskytuje okamžitý a dlouhotrvající zpevňující účinek. Madecassoide zlepšuje syntézu kolagenu I a II, pomáhá zpevnit a zkvalitnit texturu pokožky.
  • Proti striím: RegestrilTM a výtažek z Sigesbeckia Orientalis účinně redukují strie a předcházejí jejich vzniku, a to zpomalením degradace kožní matrice a podporou její regenerace.

Tato luxusní tělová péče okamžitě zlepší texturu pokožky, která je tak viditelně pevnější a odolnější. Strie budou zmenšeny a pokožka bude hluboce regenerována. Známky stárnutí jsou méně viditelné, a dokonce i ta nejsušší pokožka bude okamžitě zklidněna a vyživena.

Krém je doporučeno aplikovat ráno a večer, jemným vmasírováním do pokožky po celém těle.

Řada kosmetiky La Danza – Péče o pokožku La Danza je exkluzivní řada vědecky vyspělých švýcarských kosmetických přípravků obsahujících aktivní přísady s mimořádnými zkrášlujícími a léčebnými účinky, které účinně bojují proti stárnutí pokožky a pomáhají jí získat zpět a udržet si svůj bytostný mladistvý vzhled. Podobně jako při tanci se v této špičkové řadě kosmetiky Zepter snoubí přírodní, avšak přesto vzácné prvky. La Danza, jemně parfémovaná řada péče o pokožku se základní květinovou nótou, bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky. Kosmetická řada La Danza je určená zejména pro zralou pleť (40+). Více na www.beautyclub.cz.

La Danza

Zepter je držitelem ocenění kvality Czech Superbrands Award 2013

La Danza

Reklama