Zdraví

Nová receptura Nestlé FITNESS® – o 30 % méně cukru, stejně skvělá chuť

Ochutnejte nejlepší složení všech dob!

Chcete se pyšnit dokonalou postavou i po návratu z dovolené? Snídaňové cereálie Nestlé FITNESS® Natural vyrobené z celozrnné mouky přichází s novou recepturou, díky které obsahují o 30% méně cukru při zachování stejné chuti. Cereálie Nestlé tak splňují celosvětový závazek zlepšovat výživové hodnoty svých výrobků, díky čemuž je správné snídání jednodušší, a to bez jakýchkoliv chuťových kompromisů.

Toužíte po dokonalé postavě? Nejen pravidelný pohyb, ale i pestrá a vyvážená strava jsou základem zdravého životního stylu. Nastartujte proto svůj den s  cereáliemi Nestlé FITNESS®, které vám k němu pomohou. Nové Nestlé FITNESS® Natural díky své vylepšené receptuře zredukovaly cukr na 11,8 gramů na 100 gramů cereálií a chutnají stále stejně skvěle! Cukry byly nahrazeny především navýšením obsahu celozrnné složky z 53% na 57% a rýžové mouky z 34.5% na 36.9%.

Fitness Nestle

Benefity této změny popisuje PhDr. Iva Málková ze STOB (společnost STop OBezitě):

„Výživa se podílí vysokým procentem (cca 40 %) na zdraví lidí. Drastické a mnohdy až zdraví škodlivé diety rozhodně nejsou správnou cestou k trvale štíhlé linii. Do boje proti nadváze a obezitě by se měli zapojit i producenti potravin. Pokud výrobci budou na trh uvádět potraviny s nutričně výhodnějším složením, zejména se sníženým obsahem nasycených mastných kyselin a cukru, lidé budou hubnout bez námahy, aniž by si uvědomovali, že drží dietu. Když například snížíte denní příjem energie o 400 kJ, což ani nepostřehnete, můžete zhubnout až 5 kg za rok! Cereálie Nestlé FITNESS® Natural s novou recepturou jsou příkladem právě takové potraviny, která obsahuje o 30 % méně cukru,“ uvádí Málková.

Fitness Nestle

Vylepšená receptura přitom zaručuje stejně skvělou chuť jako předtím. K zachování chuti byl cukr totiž odebrán ze základní části cereálií a naopak zachován ve svrchní vrstvě, kterou chutnáme.

Díky speciálnímu postupu, kdy je obsah cukru snížen především v samotném základu lupínků a nikoli v jejich svrchní vrstvě, která se jako první dostane do kontaktu s našimi chuťovými pohárky, si cereálie zachovávají téměř totožné chuťové vlastnosti. A pokud zákazník nezaregistruje, že jí „zdravější potravinu“, bude změna v jídelníčku trvalá a bez námahy,“ udává PhDr. Iva Málková.

Kromě toho, že Nestlé FITNESS® Natural nyní obsahují svou nejlepší recepturu v historii, navíc ukrývají i 5 vitamínů, minerální látky a jsou vyrobeny z celozrnné mouky. Právě celozrnná mouka má v sobě oproti bílé mouce všechny tři části obilného zrna, v nichž je ukryto tolik tělu prospěšné bohatství – vláknina, vitamin B, minerální látky a bílkoviny. Výrazně byl snížen cukr i u variant Nestlé FITNESS® s příchutí – a to Fitness s ovocem, Fitness čokoláda a Fitness jogurt.

Fitness Nestle

*Kompletní informace najdete na https://nestle-fitness.com/cz/.

Snídaňové cereálie Nestlé FITNESS® jsou dostupné v těchto variantách příchutí: Fitness Natural, Fitness s ovocem, Fitness čokoláda a Fitness jogurt. Produkty v gramáži 350-375 gramů zakoupíte v běžné obchodní síti za maloobchodní cenu 89,90 Kč.

Fitness Nestle

 

   
13.08.2015 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] bobani [*]

  u nás v obchodě je nemají

  superkarma: 0 14.08.2015, 11:11:03
 2. [4] hot [*]

  přeslazené i s údajně méně cukru

  superkarma: 0 13.08.2015, 14:23:47
 3. [3] bobani [*]

  nepoužívám , ale možná vyzkouším

  superkarma: 0 13.08.2015, 09:08:09
 4. avatar
  [2] šupina73 [*]

  Díky testování jsem již odzkoušela všechny a jsou moc dobré Sml16

  ale stejně nejvíc si mě získal jogurt a zbytek rodiny nejlíp ohodnotil čokoládu

  superkarma: 0 13.08.2015, 08:55:08
 5. avatar
  [1] Žofie [*]

  Tyhle nové jsem asi ještě neměla, ale jinak tuhle značku baštím moc ráda Sml66

  superkarma: 0 13.08.2015, 08:30:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme