So Clear Anti-Bacterial

od miss sporty

 

Holky, pozor! Miss sporty vždy přesně ví, co potřebujete, a proto nyní přichází s vylepšenou řadou So Clear Anti-Bacterial. Řada je speciálně určena pro problematickou pleť a nabízí jí čtyřnásobnou pomoc – minimalizuje problematická místa, pomáhá držet lesk pleti pod kontrolou a čistí a hydratuje pleť. Bojujte s  problematickou  pletí tou nejlepší zbraní – novou řadou od miss sporty So Clear Anti-Bacterial.

 

Řada se skládá z make-upu, korektoru a pudru a zajistí dokonalou péči o problematickou pleť. Absorbuje přebytečný maz a vaše tvářička tak získá dlouhotrvající přirozeně matný vzhled. Dále potlačuje tvorbu pupínků a obsahuje složky pro čištění a rozjasnění pleti. Jak už název napovídá, má antibakteriální složení, které vaši pleť zároveň ošetřuje.

 

Make-up So Clear Anti-Bacterial je k dostání ve třech odstínech, ze kterých zvolíte ten, který vyhovuje právě vám. Vybírejte vždy tak, aby byla barva make-upu co nejvíce podobná barvě vaší pleti. Použití je snadné. Na očištěnou pleť ošetřenou denním krémem naneste malé množství make-upu a jemně ho roztírejte vždy od středu ke stranám. Nezapomeňte na přechod mezi obličejem a krkem. Zde si dejte obzvlášť záležet, aby byl make-up dokonale rozetřen.

 

Drobné nedostatky pleti zamaskujte korektorem So Clear Anti-Backterial. Ten nanášejte vždy až na make-up. Vybírat opět můžete z barevných variant. Nezapomeňte, že korektor má být vždy o odstín světlejší než make-up.

 

Vše zafixujte pudrem So Clear Anti-Bacterial, který pleť zmatní. Naneste ho buď pomocí štětce, nebo labutěnky, která je součástí pudru. Ta je vhodná především pro menší úpravy během dne.

 

Novou řadu miss sporty So Clear Anti-Bacterial poznáte podle světle modré barvy evokující pocit čistoty  a nápisu Anti-Bacterial v červeném obdélníku.

 

 

 

 

Orientační maloobchodní cena:

Make-up So Clear Anti-Bacterial            85 Kč / 105 Sk

Pudr So Clear Anti-Bacterial                              89 Kč / 109 Sk

Korektor So Clear Anti-Bacterial             49 Kč / 65 Sk

Reklama