Po 35. roce začíná naše pleť ztrácet pružnost a obličejové kontury povadají. Nejenže se dramaticky snižuje hladina elastinu a kolagenu, ale také se narušuje jejich uspořádání, a proto začíná pleť stárnout. Více se vysušuje a vrásky a linky kolem úst se stále více prohlubují.

 

Kosmetická společnost Oriflame přichází s inovovanou řadou péče o pleť Royal Velvet, která obsahuje výtažek z kořene Iris florentina. Tato aktivní složka působí velmi účinně proti stárnutí pleti tím, že zvyšuje produkci kolagenu a pomáhá udržet přirozenou vlhkost pleti. Snižuje výskyt vrásek, zvyšuje elasticitu a zpevňuje pleť.

 

Vyzkoušet můžete bohatý denní krém SPF 15, který revitalizuje a chrání suchou a zralou pleť.

 

Spotřebitelský test na 62 ženách po dobu 4 týdnů:

Hydratuje pleť po celý den - 81 %

Zlepšuje pevnost a elasticitu pleti - 73 %

Redukuje vrásky - 63 %

 

Na noc sáhněte po osmihodinovém nočním krému s výtažkem z kosatce, který regeneruje suchou a zralou pleť a obnovuje její krásu během noci. Intenzivně zvyšuje hydrataci po dobu 8 hodin. Vyživuje a obnovuje ochranné funkce pleti, doplňuje chybějící vlhkost a zabraňuje dalšímu vysoušení. Nanosféry palmitátu vitaminu A pronikají hluboko do pokožky a regenerují nejpoškozenější partie. Účinně stimuluje tvorbu kolagenu, jenž podporuje elasticitu a omezuje tvorbu vrásek.

 

Spotřebitelský test na 62 ženách po dobu 4 týdnů:

Klinicky prokázána redukce vrásek o 20 %

Hloubkově vyživuje pleť - 86 %

Zlepšuje pevnost a elasticitu pleti - 73 %

 

Nezapomínejte ani na jemné oční okolí, které prozradí náš věk snáze než cokoli jiného. Sáhněte po hedvábně jemném očním krému s rostlinnými výtažky z kosatce, který pomáhá revitalizovat, zvláčňovat a zjemňovat pleť v okolí očí a dodává jí svěží a mladistvý vzhled. Aktivně pomáhá redukovat vrásky v okolí očí.

 

Vypadat mladě a svěže můžete od přírody – s Oriflame je to snadné!

 

 

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o pleťové kosmetice Royal Velvet a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

 

 

Reklama