Ecollagen [3D+] od Oriflame se zaměřuje na vrásky ve 3 rozměrech: délce, šířce a hloubce

Oriflame představuje Ecollagen [3D+], novou generaci péče o pleť se skutečně jedinečnou strategií boje proti vráskám.
Ecollagen [3D+] slibuje novou silnější recepturu a inovativní přístup.

colagenKdyž jsme se dozvěděli, že účinnost nového Ecollagenu snižuje objem vrásek o 25%, nevěřili jsme vlastním uším. Tajemství jeho úspěchu? Zaměřuje se na vrásky ve 3 rozměrech: délce, šířce a hloubce.

Vědecká pracovnice Emma Comerford z oddělení technické dokumentace vysvětluje bližší podrobnosti:
„Dosud jsme přemýšleli o vráskách jen s ohledem na jejich hloubku. Dnes však máme k dispozici to nejmodernější technologii pro klinické měření* a vůbec poprvé tak můžeme měřit délku, šířku a hloubku s extrémní přesností. Jinými slovy, jde o celkový objem vrásky. Kombinace této technologie se sofistikovanou recepturou na vyplnění vrásek nás inspirovala k trojrozměrnému přístupu k boji proti vráskám. Rozhodli jsme se na ně zaútočit ze tří úhlů!“

*Klinické měření zahrnuje technologicky nesmírně vyspělé studie, které probíhají v dermatologických a fotobiologických laboratořích Oriflame. Využívají 2D a 3D obrazové systémy s pomocí skutečných lidí, ve skutečných podmínkách, pro skutečné výsledky. Extrémně přesné analýzy zároveň zajišťují bezpečnost výrobků a zaručuje, že všechny informace, které o kosmetice Ecollagen předáváme, jsou podložené.

Tato inspirace se vyplatila nejen podle výsledků, ale i podle širokého uznání odborné veřejnosti. Informace o Tri-Peptide technologii Ecollagen a jejím unikátním působení na pleť vyšly v odborných časopisech, jako jsou Cosmetics Design a Journal of Cosmetic Dermatology.

NOVÝ ECOLLAGEN 3D+ OD ORIFLAME KOMBINUJE DVĚ ÚČINNÉ SLOŽKY PRO REDUKCI VÁRSEK

colagen

Otázky a odpovědi

CO JE TO ECOLLAGEN [3D+ ]?

Ecollagen [3D+] od Oriflame odráží nový přístup k zacílení vrásek. Soustředí se na redukci vrásek ve třech rozměrech: šířce, hloubce a délce. 3D efekt se projevuje zejména při použití kombinace denního a nočního krému. Dvě základní aktivní složky jsou:
- Přírodní Tri-Peptide komplex, vyvinut a patentován společností Oriflame, zrychluje obnovení kolagenových vláken, která posilují pleť, a tak redukuje vrásky a jemné linky zevnitř.
- NOVĚ použitá kyselina hyaluronová váže vodu, upravuje tak pleťovou strukturu a vyhlazuje pleť ještě intenzivněji.

JAK SE NOVÝ ECOLLAGEN [3D+ ] ODLIŠUJE OD PŮVODNÍ ŘADY ECOLLAGEN?

Nová řada Ecollagen [3D+] má ještě lepší výsledky s OKAMŽITÝM ÚČINKEM. Staví na existující technologii Ecollagen, kterou navíc doplňuje nesmírně účinnou hydratační látkou - kyselinu hyaluronovou. Patentovaný Tri-Peptide Complex DOKÁŽE JEŠTĚ VÍC! Vědecky jsme prokázali, že 3 peptidy obsažené v komplexu se ve svém působení navzájem posilují a velmi intenzivně podporují tvorbu a strukturu kolagenu.

PROČ ZAHRNOUT NOVÉ POVZBUZUJÍCÍ SÉRUM ECOLLAGEN [3D+] DO VAŠÍ KAŽDODENNÍ PÉČE O PLEŤ?

colagenPovzbuzující sérum Ecollagen [3D+] je dvoufázové sérum s vysokou koncentrací Tri-Peptide Complex (koncentrace je vyšší než v denním a nočním krému) a kyselinou hyaluronovou. Kombinace séra s denním a nočním krémem pomáhá vyhladit vrásky ještě efektivněji.
Složení jsme navíc obohatili o přírodní oleje - olej z rýžových otrub a olej z pšeničných klíčků, které pomáhají vyživit pleť a dodávají jí jemný a hladký pocit. Jedním ze znaků stárnutí pleti je její vysoušení. Přírodní oleje vyrovnávají hydrataci pleti a viditelně ji omlazují. Testy prokázaly, že tyto oleje v séru Ecollagen v kombinaci s krémy této řady PODPORUJÍ PROTISTÁRNOUCÍ ÚČINKY ECOLLAGENU [3D+] na pleť.

ROZHOVOR S TEREZOU MAXOVOU

S tváří kosmetiky Oriflame Terezou Maxovou jsme si povídali nejen o nové řadě Ecollagen.

Co se Vám nejvíc líbí na řadě Ecollagen?
Je to přírodní způsob, jak eliminovat vrásky... s lehkým složením, příjemnou vůni a dostupnou cenou. Nejraději mám z této řady hned dva výrobky - čisticí gel a denní krém. Ráda používám i oční krém.

Jak vypadala pleťová kosmetika v průběhu vaší kariéry?
Tak kosmetika udělala opravdu velký vývoj. Dnes je k dostání spousta výrobků v sofistikovaných obalech a všech možných vůních, ale člověk by měl být opatrný a sledovat jejich složení. Mnohdy jsou plné chemie a umělých „vycpávek“. Já jsem vždy byla pro tradiční a osvědčené způsoby „a la moje babička“. Čím víc přírodní, tím lepší. Jednoznačně preferuju přírodní kosmetiku a té se zdržím.
V úplně raném mládí mám v živé paměti vůni mandlového krému a Sahary, kterou používala moje mamča. Já jsem po příjezdu do Paříže používala Indulonu, a pak jsem se rozkoukala a objevila přírodní kosmetiku Oriflame. Té jsem věrná.

Jakou pleťovou kosmetiku používá Vaše maminka?
To je nasnadě - také Oriflame. :)


Na www.oriflame.cz se dozvíte více o revoluční novince - řadě Ecollagen [3D+] a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na

Reklama