zepterDěti jsou nejdražšími bytostmi v našem životě. Zepter Cosmetics proto hrdě představuje novou řadu dětské kosmetiky, která je ekologická, hypoalergenní s certifikátem ECOCERT Greenlife.

Všechny výrobky z kosmetické řady Swiss Nature Baby nesou nálepku cosmebio, která zaručuje zákazníkům, že kosmetické výrobky, které zakoupili, jsou opravdu přírodního původu a splňují ekologické standardy.

Kosmetika z řady Swiss Nature Babyvyšší procentuální obsah přírodních aktivních ingrediencí, než je minimální požadované množství.

Ochranná značka a logo „BIO“ mohou být používány pouze tehdy, pokud byly certifikačním orgánem uděleny požadované licence a/nebo certifikáty, např. ECOCERT Greenlife.

 

loga

  • Dokonale čistí, vyživuje & chrání jemnou a citlivou dětskou pokožku
  • Má zklidňující & zvlhčující vlastnosti
  • Má protizánětlivé účinky
  • Bez parabenů
  • Krabičky jsou vyrobené z recyklovaného papíru a je potištěna rostlinným inkoustem, takže je zcela bezpečná a ekologická
  • Není testována na zvířatech
  • Neobsahuje fenoxyethanol, syntetické vůně, barvicí činidla, silikon, petrochemikálie
  • Vyrobena ve Švýcarsku, symbolu čisté přírody a vysoce kvalitních výrobků

zepter

Dětská BIO kosmetika Swiss Nature Baby nabízí celkem 5 výrobků pro péči o děti:

· Čisticí mléko (SNC-601) je skvělý přípravek pro časté čištění citlivé dětské pokožky v oblasti plenek. Naneste přiměřené množství čisticího mléka na bavlněný tampon a jemně ho aplikujte na dětskou pokožku, dokud není perfektně čistá.

· Krém na obličej a tělo (SNC-602) aplikujte ráno před odchodem z domova a večer po koupeli. Chrání dětskou pokožku před nepříznivými klimatickými vlivy (zima, vítr…) a pomáhá předejít jejímu podráždění.

· Šampon (SNC-603) je ideální pro každodenní mytí jemných dětských vlásků. Naneste přiměřené množství šamponu na svou ruku a jemně jej vmasírujte do dětských vlásků. Opláchněte teplou vodou.

· Masážní olej (SNC-604) je ideální k výživě jemné pokožky vašeho dítěte, zatímco ho objímáte. Naneste přiměřené množství oleje na svou ruku a jemně ho vmasírujte do dětské pokožky.

· Pěnu do koupele (SNC-605) nalijte v malém množství přímo do vaničky s teplou vodou pro relaxační koupel nebo aplikujte přímo na tělo dítěte během osvěžujícího sprchování.

Staňte se členy Zepter Beauty Clubu a nakupujte kosmetiku a hodinky s 30% slevou!

Více informací o kosmetice Zepter najdete na www.beautyclub.cz nebo na www.zepterclub.cz.

 

 

Reklama