Emco uvádí na trh novinku v segmentu Ovesných kaší Expres, a to novou příchuť v podobě  lískových oříšků. Ovesné kaše této značky jsou velice oblíbené pro svou snadnou přípravu a přirozenou chuť. Dokazuje to i postavení společnosti na trhu. Momentálně je Emco se svým 78% podílem leaderem na trhu s ovesnými kašemi. Zákazníci si mohou vybrat z několika příchutí, ať už ovocných nebo třeba Ovesnou kaši s čokoládou a nově s lískovými oříšky.

EmcoOvesná kaše Expres s lískovými oříšky obsahuje vysoký podíl ovesných vloček, celých 63 % a 3 % lískových oříšků. Jak je již všeobecně známo, ovesné vločky obsahují vlákninu betaglukan, u které bylo prokázáno, že snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Abyste pokryli její denní příjem, což jsou 3 g, stačí si dát k snídani třeba Emco Ovesnou kaši Expres a odpoledne ke svačině jedno balení Emco Ovesných sušenek.

Lískové oříšky obsahují srdci prospěšné nenasycené mastné kyseliny a jsou jedním z nejbohatších zdrojů vitamínu E, který ochraňuje buňky. Dále obsahují vápník, hořčík, zinek, bílkoviny, kyselinu listovou a biotin, takže můžeme říct, že se jedná o všeobecně zdravou potravinu.

Emco Expres ovesná kaše s lískovými oříšky (4x 65 g) je v prodeji od října 2013 za doporučenou maloobchodní cenu 44,90 Kč.

 

 

Reklama