philSpolečnost Zepter International, program Cosmetics, uvedla na český trh pod názvem Philip Extreme novou pánskou vůni, která tak rozšiřuje stávající nabídku kosmetických přípravků pro muže z řady Swisso Logical Philip for Men. Vůně Philip Extreme je plná důmyslné mužské orientální, dřevité, citrusové vůně, ve které se elegance orientálního koření snoubí s tajuplností dřeva. Nejprve vás zaujme svrchními tóny listu pálivé papriky, elegantního černého pepře nebo nádechem čerstvého hořkého pomeranče a poté odhalí srdce aromatických bylin. Vůně muškátového ořechu, šalvěje a mateřídoušky nakonec dovedou vaše smysly k základní esenci viržinského tabáku, vznešeného pačuli a intenzivní vetiverie.

Toaletní voda Philip Extreme je určena mužům, kteří jsou energičtí, rozhodní, milují svobodu a dobrodružství, mužům majícím vkus a touhu užívat si krás života plnými doušky. Na českém trhu bude k dostání v 50 ml balení za 1.160 Kč.

Swisso Logical Philip for Men - je řada švýcarských kosmetických výrobků, které byly vyvinuty speciálně s ohledem na specifické potřeby mužů a jejich očekávání. Jsou ideálním řešením k ochraně jejich pleti proti projevům stárnutí. Všem moderním mužům, kteří chtějí dobře vypadat, poskytuje kosmetika Swisso Logical Philip for Men rychlé a jednoduché řešení pro každodenní péči o pleť.

 

 

phil

 

Společnost Zepter International je celosvětovým výrobcem, prodejcem a distributorem exkluzivního spotřebního zboží špičkové kvality pro zdravý životní styl. Prodej probíhá převážně formou osobního prodeje, který zajišťuje více než 120 tisíc obchodních reprezentantů, a také v síti maloobchodních prodejen umístěných na hlavních třídách světových měst. Společnost Zepter prostřednictvím svých poboček prodává výrobky ve více než 40 zemích na pěti kontinentech. Všechny produkty značky Zepter vykazují vysokou kvalitu a úroveň provedení. Jsou vyráběny v sedmi výrobních zařízeních v Německu, Itálii a Švýcarsku. Více než 65 milionů spokojených zákazníků dokazuje, že jméno Zepter znamená vždy KVALITU, STYL a HODNOTU. Společnost Zepter International nabízí životní podnikatelskou příležitost všem bez rozdílu věku, pohlaví či vzdělání. Obchodním reprezentantům poskytuje zázemí respektované úspěšné mezinárodní firmy, podmínky, systém práce, respekt, motivaci a spravedlivé odměňování. Podnikatelé mohou využít unikátní podnikatelský koncept na bázi franchisy s podporou a propracovaným know how stabilní celosvětové firmy. Více informací o společnosti naleznete na www.zepter.cz.

Reklama