Každý majitel má na srdci zdraví svého čtyřnohého přítele, ať už se jedná o kočku, psa nebo morče. Majitelé domácích mazlíčků již nadále nemusí chodit do specializovaných obchodů, pokud chtějí koupit výrobky, které se dokonale hodí pro jejich zvířata. Široký sortiment vlastní značky exkluzivně nabízí obchody Tesco.
 
Potřeby zákazníků jsou pro řetězec Tesco vždy na prvním místě, a proto myslí také na jejich čtyřnohé kamarády. To byl jeden z důvodů, proč vytvořili novou řadu produktů s takovým složením, aby vyhovovalo speciálním potřebám domácích zvířat. „Uvádíme tři nové značky: Brunos, Pet Specialist a Pet Specialist Premium. Celkově si zákazníci mohou vybrat z více než 145 produktů.  Produktové řady obsahují vyvážené množství minerálů. Nenaleznete v nich žádné umělé příchutě nebo barviva. Každý produkt byl vyvinut tak, aby splňoval specifické potřeby a odpovídal věku nebo životnímu stylu zvířete,” říká Adela Szabo, manažerka Tesco pro středoevropský trh.
 
Pro vaše mazlíčky jen to nejlepší
 
Produkty s označením Pet Specialist jsou vysoce kvalitní výrobky vlastní značky, které naleznete exkluzivně v Tescu ve všech zemích střední Evropy.  Každý produkt byl vytvořen tak, aby splnil specifické potřeby domácích mazlíčků. Jednotlivé složky jsou namíchány tak, aby dokonale odpovídaly plemenu, věku a životnímu stylu zvířete. Jedině takto navržené krmivo může poskytovat jedinečnou výživu. Například Pet Specialist s hovězím a zeleninou je bohaté na inulin, který pomáhá podpořit činnost trávicího systému, zinek a slunečnicový olej, které jsou skvělé pro zdravou pokožku a lesklou srst. Kromě toho toto krmivo obsahuje také vyváženou kombinaci minerálů a vitaminu E na podporu imunitního systému, v neposlední řadě v něm najdete vitamín D3 a vápník, které podporují zdravé a silné kosti a zuby.
 
Pet Food je další kategorií, ve které Tesco zavádí nové vylepšené produkty vlastní značky. V listopadu roku 2016 Tesco obnovila svou nabídku čaje a kávy a v únoru 2017 zahájila novou exkluzivní značku Pro Formula v kategorii Zdraví a krása se širokou škálou 180 nových produktů, které splňují různorodé potřeby zákazníků.

Více informací na www.tescocr.cz

Reklama