Domácnost

Nová kuchyňská dvířka GRENA v exkluzivních metalických odstínech

Dřevo je dřevo, co se ale trochu odvázat? Zkuste metal! Společnost GRENA nabízí kuchyňská dvířka v moderních lesklých metalických odstínech, která vaši kuchyň promění v exkluzivní hi-tech prostor. Vybírat můžete ze tří kovových designů – grafitově černá, béžová champagne a stříbrná. Dáváte-li přednost dřevu, ani vy nepřijdete zkrátka: GRENA připravila 8 nových dezénů dubu, tři z toho jsou také ve vysokém lesku. Více na www.grena.cz a www.novadvirka.cz.

grena1

Nabídněte vaší kuchyni doušek šampaňského

Moderním vzdušným interiérům doslova padne „chladná“ kovová tvář. Vybírat lze ze tří nových dezénů ve vysokém lesku: grafitově černé, jemné béžové champagne či lesklé stříbrné. Vaše kuchyň se promění v neobyčejně vyhlížející místnost, kterou budete jen velmi neradi opouštět - metalické odstíny ve vysokém lesku jí dodají na exkluzivitě, interiér bude působit čistě, až honosně.

Grafitově černá vynikne s výrazně kontrastními materiály či barvami. V interiéru nepůsobí nijak smutně, naopak může světlou místnost perfektně vyladit k dokonalosti, v lesklém provedení navíc disponuje puncem luxusu a elegance.

Kdo z nás nepookřeje se sklenkou šampaňského v ruce? Proč podobné osvěžení nedopřát i vaší kuchyňské lince. Jemná béžová champagne vyvolává nejen v interiéru pocit exkluzivity a vytříbenosti. Tento metalický odstín ve vysokém lesku se skvěle vyjímá s tmavými doplňky a dekoracemi. Mírně nazlátlý nádech dodá kuchyni na výjimečnosti, vytvoří místo, kam se budete vždy rádi vracet.

Stříbrná či šedá je barva v interiérech velmi oblíbená, a to především díky své neutrálnosti – dokonalou kombinaci vytvoří totiž téměř s každou barvou či materiálem, na které si jen vzpomenete. Navíc působí velmi vkusně, v lesklém provedení může mít až punc hi-tech stylu.

Je jen na vás, jaký kovový lesk nově vaší kuchyni dopřejete. Bránit se však nemusíte ani jejich kombinaci – například grafitově černá ve vysokém lesku zjemněná metalickou barvou nazlátlého šumivého šampaňského vytvoří exkluzivně vyhlížející kuchyňskou sestavu s nápadem a vkusem.

grena

DUBU NEUBUDE

Dřevo v interiéru je už po desetiletí klasika – spojení s přírodou, které rozhodně nevyjde z módy. Nejžádanější jsou tradiční dřeviny, ke kterým bezpochyby patří i dub. Dvířka od firmy GRENA s novými dekory dubů Alberta, Ontario, Regina, Victoria a Yukon mají dokonalou kresbu i strukturu dřeva. Vytvoří krásný moderní a útulný prostor nejen z vaší kuchyně, ale třeba i z obýváku i pracovny. Pro nerozhodné, zda zvolit klasické dřevo nebo moderní lesklé povrchy, je tu také řešení: 3 lesklé varianty dubu: dub hnědý, šedý nebo světlý natur. Na www.novadvirka.cz je k dispozici chytrá interaktivní pomůcka – konfigurátor dvířek, se kterým si „naklikáte“ svou vysněnou kuchyň snadno a rychle.

grena1

   
03.12.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] babcace [*]

  první je superSml67

  superkarma: 0 03.12.2014, 15:38:19
 2. avatar
  [7] ehornych [*]

  Zajímavé kuchyně, ještě zajímavější prostory. Nemám malou kuchyň, ale takovéhle haly, kdoví, jestli jsou to reálné obytné prostory?

  superkarma: 0 03.12.2014, 14:47:01
 3. avatar
  [6] hubajda [*]

  nic moc neni to muj salek kavy

  superkarma: 0 03.12.2014, 12:24:02
 4. [5] anina4 [*]

  prototype — #3 to teda jo, plánujeme obnovu kuchyně,ale z této nabídky bych si nevybrala

  superkarma: 0 03.12.2014, 12:04:16
 5. avatar
  [4] Jandywoman [*]

  Tak tohle není můj šálek kávySml23

  superkarma: 0 03.12.2014, 09:54:29
 6. [3] prototype [*]

  Ale co cena takové kuchyně? Bývá to finančně vyčerpávající.Sml16

  1. na komentář reaguje anina4 — #5
  superkarma: 0 03.12.2014, 07:28:55
 7. avatar
  [2] kaba [*]

  je to hezký, ale z druhé strany ty pidi otvory na mřížce bych uklízet nechtěla Sml15

  superkarma: 0 03.12.2014, 07:19:36
 8. [1] janavys [*]

  Mně fascinujou ty prostory.....Sml30

  superkarma: 0 03.12.2014, 07:14:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme