korunniDbáte na zdravý životní styl a základem vašeho pitného režimu je neochucená přírodní minerálka? Také byste své malé princezně a (nebo) malému princovi nejraději dala podobně zdravý nápoj bez konzervantů a prázdných kalorií, ale na trhu pro ně nic podobného není? Korunní vám právě teď přináší „pohádkově dobrou“ edici pro vaše kluky a holky. Jedná se o přírodní minerální vodu v balení, které upoutá pozornost vašich dětí a vám pomůže, abyste je včas začali učit správné životosprávě. Doporučená prodejní cena 0,75 l: 10,90 Kč.

korunniDáte si nápoj, který obsahuje 10 kostek cukru v 0,33l? Dnešní oblíbená pitíčka pro děti tolik cukru běžně obsahují. Ano, je jednodušší dítěti dát slazený nápoj, který mu bude chutnat, než mu dávat vodu bez příchutě, ale co je lepší pro jeho zdraví? Právě špatná životospráva (málo pohybu, hodně kalorií, potraviny a nápoje s vysokým obsahem cukrů a naopak s nedostatkem vitamínů a minerálů) způsobuje, že děti mají sklony k obezitě, a tak není divu, že v České republice je zhruba 9 procent dětí s nadváhou. Stravovací návyky se utvářejí už v dětství.

Pitný režim dětí by měl být zajišťován hlavně neperlivými nápoji, neslazeným čajem nebo ředěnými ovocnými džusy. Minerální Korunní vody mohou pít děti každý den. Navíc příznivá, střední míra mineralizace Korunní působí blahodárně na jejich zdraví a vitalitu. Všechny obsažené minerály jsou, vzhledem k jejich každodenní potřebě, zastoupené v dokonalé rovnováze. Tento vzácný, ryze přírodní komplex minerálů se nazývá OPTIMINERAL.

Reklama