.

NOVÁ kolekce Head & Shoulders pečující o pokožku hlavy: výsledky, které vidíte i cítíte okamžitě!

Styl

NOVÁ kolekce Head & Shoulders pečující o pokožku hlavy: výsledky, které vidíte i cítíte okamžitě!

hd5NOVÁ kolekce Head & Shoulders pečující o pokožku hlavy byla vyvinutá, aby přinesla výsledky, které uvidíte a ucítíte na svých vlasech a na pokožce hlavy okamžitě. Její složení využívá technologii On-Contact, která přináší okamžité a dlouhodobé řešení potíží pokožky vaší hlavy a jejich příčin. Kolekce zahrnuje řady Instant Relief, Instant Instant Moisture a Deep Clean.

Head & Shoulders Instant Relief 2v1

Přináší okamžitou úlevu při svědění pokožky hlavy. Obsahuje technologii On-Contact a komplex „Thermo-Cooling Activator“, který je aktivován vodou ve sprše a spouští se při kontaktu s pokožkou hlavy.  S pomocí jedinečné kombinace mentolu a máty zklidňuje pokožku hlavy a dodává ji úlevu díky chladivému pocitu. Osvědčená složka šamponu Head & Shoulders přispívá k dlouhodobému účinku pro vlasy až 100% bez lupů.

Head & Shoulders Instant Relief 2v1 je již dostupný v obchodech za doporučovanou cenu 69,90 Kč pro 200ml balení a 124,90 Kč za 400ml balení

hd6Head & Shoulders Instant Deep Clean

Přináší okamžité důkladné mytí pro muže. S pomocí technologie On-Contact  se aktivuje při kontaktu s pokožkou hlavy a s mastnotou na pokožce hlavy. Složení také obsahuje technologii Zinc Booster - jedinečnou kombinaci ZPT a uhličitanu zinečnatého, která se aktivuje při kontaktu a uvolňuje sílu ZPT účinněji a třikrát rychleji. Osvědčená složka ZPT Osvědčená složka šamponu Head & Shoulders zanechává vlasy až 100% bez lupů.

Head & Shoulders Instant Deep Clean šampon a balzám na vlasy jsou již dostupné v obchodech za doporučovanou cenu 69,90 Kč pro 200ml balení a 124,90 Kč za 400ml balení.

hd7Head & Shoulders Old Spice

Přináší důkladné mytí pro muže a dodává svěží vůni Old Spice.  Je vhodný také pro každodenní použití. Osvědčená složka šamponu Head & Shoulders ZPT přispívá k dlouhodobému účinku pro vlasy až 100% bez lupů.

Head & Shoulders Old Spice šampon je již dostupný v obchodech za doporučovanou cenu 69,90 Kč pro 200ml balení a 124,90 Kč za 400ml balení

   
26.06.2015 - Vlasy - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] bobani [*]

    různých kosmetických výrobků je tolik , že už člověk ztrácí přehled - co vybrat a lze všem těm recenzím věřit ?

    superkarma: 0 02.07.2015, 09:48:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme