Novinky

Nová kolekce dětských účesů

Malé holčičky vzhlížejí ke svým maminkám a chtějí je napodobit, pokud možno ve všem. Kdy ale poprvé vzít do salónu malou princeznu nebo rytíře, který se zrovna vzhlíží v populárním zpěvákovi včetně jeho účesu? Majitelka salónu Misha/hair studio, paní Misha Čadková, kreativní ředitelka HCF a Techni art ambasadorka L´Oreal, právě dokončila svou kolekci dětských účesů.

Jak sama říká: „Toto je vždy na rodičích, kdy do salónu děti vezmou. Nejlépe, je nechat to na pocitu. Každé dítě je jiné a každé potřebuje jiný přístup. V našem studiu se osvědčil postup, že nejdříve ostříháme rodiče a teprve poté děti. Tím se zpravidla zamezí strachu z kadeřníka“. 

blondynka

tmave

tmave

tm¨

uc

blt

kudrn

dd

Dětské účesy, moderní pojetí a celkový vzhled těch nejmenších je dnes velký trend. Není to už jen o tom, aby vlasy nepadaly do očí nebo nepřekážely při hře či sportu. Kolekce se tvoří podle aktuálních módní trendů. U holčiček se hlavně zaplétá, zde je kladen důraz na používání kvalitní vlasové kosmetiky včetně kondicionéru a nezbytným pomocníkem je i kartáč na rozčesávání.  U chlapců jsou střihy naopak velice výrazné se stylingem a vystřihávkami.

kluci

kluk

ss

„V našem salónu jsme děti připraveni zaujmout přístupem a trpělivostí kadeřníků, pohádkami či hračkami. Nabízíme rodinné slevy, ceny odstupňované věkem a samozřejmostí je samotné hlídání dětí,“ dodává Misha Čadková. „Jsme součástí příběhu našich zákazníků a velice nás těší, že v průběhu desetiletého fungování našeho salónu můžeme vidět, jak se z našich malých zákazníků, stávají ti velcí a spokojeně chodí dál.“

   
06.06.2017 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

 1. [3] babinka [*]

  Hezké účesy...u dívenek hezčí...Sml22

  superkarma: 0 06.06.2017, 14:13:27
 2. [2] MARIE MATEJKOVA [*]

  Krom dívenky s krepatými vlasy dobrý. Ale nepřipadá mi, že by tam byl nějaký nový trendSml80

  superkarma: 1 06.06.2017, 13:45:07
 3. [1] Pavla_b [*]

  U holčiček se mi to líní (až na ty nakrepované vlásky), chlapečci vypadají jak staří mladí "šampóni".Sml57

  superkarma: 1 06.06.2017, 12:22:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme