Nová klinika Brandeis Clinic nabízí nejmodernější přístroje, aktuální trendy i erudované odborníky na poli estetické medicíny. Slavnostní otevření nové kliniky proběhne již 16. 10. 2013.

klinika

Kliniku najdete v historickém centru Prahy v domu U Modré růže. Výběr budovy nebyl náhodný – dědeček zakladatelů kliniky, pan Antonín Brandejs, koupil v roce 1923 Hotel Paříž a podle tehdejších francouzských trendů jej zušlechťoval tak, že se brzy stal místem setkání mnoha umělců a milovníků estetiky. Historický objekt ze 13. století v těsné blízkosti hotelu zakoupila rodina Brandejsů v  roce 2011 a o rok později zde Anna Brandejs vybudovala moderní kliniku Brandeis Clinic. Důmyslně řešený interiér postavený na symbióze historie a současnosti vytváří jako celek příjemné a harmonické prostředí.

MVDr. Anna Brandejs, zakladatelka kliniky, vysvětluje důvod výběru tohoto místa takto:

 „Volba umístit Brandeis Clinic do historické budovy v samém centru Prahy byla jedním z klíčových momentů při vytváření celkového konceptu kliniky. Naší vizí je navodit zde co nejpříjemnější, téměř domácí atmosféru. Jsme si vědomi toho, že možná postupujeme v rozporu se zažitými představami o podobě současných lékařských center. Pevně věřím, že byla tato volba správná a naši klienti se tu budou cítit výjimečně.“

klinika

Komplexní péče

Atmosféra, kvalitní péče, komfort, nejmodernější přístroje. To je jen pár bodů filozofie rodiny Brandejs. Svým zákazníkům chtějí nabídnout služby, které daleko přesahují český standard, a to v těchto odděleních: plastická chirurgie, korektivní a laserová dermatologie, zubní lékařství a preventivní medicína.

klinika

Odborná pracoviště, nejkvalitnější přístroje

Největší předností Brandeis Clinic je její technické vybavení a moderní zázemí. Designový interiér, operační a zákrokový sál nebo nadstandardní lůžkové pokoje zaručí, že se bude pacient v nové estetické klinice cítit dobře a pohodlně. O bezchybnost zákroků se postarají zkušení odborníci a nejmodernější přístroje, kterými Brandeic Clinic disponuje často jako jediná v České republice. Bezpečnost a kvalita jsou totiž v nové klinice na prvním místě. Vybavení tvoří například laser Vectus - nejvýkonnější a nejrychlejší epilační laser na světě. Dále Acleara, průlomový přístroj v léčbě akné a Pellevé, nejsilnější radiofrekvenční přístroj ke zpevnění pokožky.

Kvalitikovaní lékaři

Na klinice budou působit školení lékaři s dlouholetou praxí ve svých oborech a v případě chirurgů také odborníci na konkrétní zákroky. Není výjimkou, že se lékaři specializují pouze na jeden výkon, který provádějí pravidelně. Tím je garantována vysoká kvalita poskytovaných služeb. Lékaři jednotlivých oddělení jsou následující:

klinika

Korektivní a laserová dermatologie: MUDr. Tatiana Shtyrkhunová, MUDr. Lucie Jurtinová, MUDr. Marta Hejdová
Plastická chirurgie: MUDr. Peter Ondrejka, MUDr. Jan Machač, MUDr. Andrea Musilová
Zubní lékařství: MUDr. Petr Hajný, MDDr. Ondřej Kýr, MUDr. Martin Janega
Preventivní medicína: MUDr. PhDr. Petr Luzum a další.

Brandeis Clinic disponuje vysoce kvalifikovaným a uznávaným týmem odborníků. Anna Brandejs k tomu říká: „Různé možnosti zákroků v oblasti estetické medicíny a plastické chirurgie vyžadují široké spektrum odborných znalostí. V našem týmu tedy preferujeme lékaře, kteří mají vysokou specializaci a nabízejí několik typů ošetření a operací, které však provádějí často a podle nejmodernějších metod s využitím nejnovějších technologií.“ Kvalita, kvalifikace a bezpečnost jsou na Brandeis Clinic nejvyšší prioritou. Další informace najdete také na www.brandeisclinic.cz.

Vedení kliniky

Manželé Brandejsovi, zakladatelé Brandeis Clinic, platí za přední české podnikatele. Antonín Brandejs je úspěšným hoteliérem a majitelem Hotelu Paříž. Smysl pro krásu a estetiku dokazuje coby vášnivý sběratel moderního umění. MVDr. Anna Brandejs má dlouholeté zkušenosti z  oblasti estetické medicíny. „Estetická medicína mě doslova očarovala. Baví mě chodit po světových kongresech a hledat nové inovativní a hlavně funkční metody omlazování. Při výběru produktů, přístrojů a služeb, které využíváme na naší klinice, vybíráme jen takové, které prokázaly svou klinickou hodnotu a píše se o nich ve vědecké literatuře.“

Reklama