Vaření

Nová kategorie výrobků Tefal pro vaši kuchyni

Obohaťte letos na jaře vaše pikniky nebo kuchyňi o praktické výrobky Tefal.

obr

Dózy pro ukládání potravin Clip&Close, které dokonale těsní, jsou vyrobeny v Německu a o jejich kvalitě svědčí výjimečné dlouhá záruka 30 let poskytovaná výrobcem. Samozřejmostí je možnost mytí v myčce, uložení potravin do mrazáku i ohřívání v mikrovlnné troubě. Skleněné dózy Clip&Close Glass dokonce umožňují zapékání v troubě až do 420 °C (bez víka). Za dokonalou těsnicí schopností stojí technologická inovace pevně vlisovaného těsnění víka, bez mezer, které neumožňuje ukládání nečistot. Navíc nádoby jako první získaly certifikát pro ukládání dětské

Termohrnky Travel Mug a termosky Senator jsou ideální společníci na cesty ať už do města, do auta, nebo v případě termosek nejčastěji do přírody. Udrží nápoje teplé až 12 h, studené až 24 h v závislosti na vybraném modelu. Vyrobeny jsou z kvalitní a robustní nerezové oceli 18/10, plně omyvatelné v myčce a mimo dokonalé těsnicí schopnosti – můžete je v klidu uložit s nápoji i do zavazadel – nabízí řadu vychytávek, jako je systém dokonale snadného a čistého otevírání jedním prstem a pití z kterékoliv strany (termohrnky Travel Mug).

Termokonvice Mambo a Campo se skleněnou vakuovou nádobou, SoftGrip z nerezu a skleněné karafy SlowFlimFriends jsou určeny pro pití teplých nebo studených nápojů, doma s přáteli či rodinou. Udržení dokonalé chuti a aroma připravené kávy závisí totiž na udržení teploty nápoje a také těsnění nádoby, které termokonvice Tefal řeší dokonale zvládnutým systémem uzavírání Quick Tip – snadno jedním prstem.

Všechny nové výrobky pro pití teplých & studených nápojů (mimo skleněné karafy) nabízí prodlouženou záruku 5 let, vyrobeny nebo designovány jsou v Německu.

   
12.05.2017 - Vaření - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] MARIE MATEJKOVA [*]

    Výborná značka,se stále novými a dobrými nápady Sml67Sml67Sml67

    superkarma: 0 12.05.2017, 11:22:38
  2. [1] bobani [*]

    dobrá značka

    superkarma: 0 12.05.2017, 09:23:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme