Styl

Nová IGORA Royal: barva vašich představ

Schwarzkopf Professional uvádí exkluzivní permanentní barvu na vlasy pro kadeřnické salony značky Igora Royal v nové zdokonalené podobě. Brilantní barvy IGORA Royal obsahují jedinečný Color Crystal Complex, díky kterému dosahují mnohem lepších výsledků barvení. IGORA Royal představuje velmi vyváženou směs módních a přirozených odstínů. Má mnoho výhod tam, kde se jedná o překrytí bílých vlasů, intenzitu barvy a zesvětlení. Nechte se hýčkat u vašeho kadeřníka.

 

IGORA Royal - Jednoznačná volba vašeho kadeřníka

 


Nově vyvinuté barvy na vlasy IGORA Royal byly zkoušeny na více než dvou tisících modelů. Profesionálové ocenili předvídatelnost výsledků barvení a poloviční dobu míchání barvicího krému s vyvíječem. „Pro laika to znamená, že kadeřník zákazníkovi vlasy nabarví v odstínu, který přesně odpovídá jeho přání, a že se proces barvení díky snadnému míchání a nanášení urychlí.

Další výhodou je nová pečující receptura. Přestože jde o barvení oxidační barvou, nemusí se zákazník bát, receptura má výrazně pečující účinky a vlasy zůstávají krásné a lesklé,“
vysvětluje Martina Vlková-Fialová, marketingová manažerka Schwarzkopf Professional v ČR. Igora Royal není pro zákazníka dostupná jako výrobek ke koupi, ale výhradně jako služba v kadeřnických salónech, které spolupracují s divizí Schwarzkopf Professional.

Igora Royal obsahuje výtažky ze ,,zázračného stromu” Moringa Oleifera, které obnovují a zpevňují vnitřní strukturu vlasu, posilují a chrání je během vlastního procesu barvení. Vyvíječ barvy Igora Royal Colorist’s Color & Care Developer má dodatečný pečující účinek díky pečující složce STAC, která zlepšuje rozčesávání a dodává vlasům zvýšený lesk.

Dr. Mustafa Akram (odborník na vývoj vlasových kadeřnických barev a člen technologického týmu Schwarzkopf Professional, který pracoval na přípravě nové Igora Royal) nové barvy IGORA Royal popisuje takto:

„Color Crystal Complex je unikátní receptura barev na vlasy - kombinace barvicích prostředků, kterou jsme vyvinuli. Pracujeme s 50 až 100 barvicími činidly, což nám dává miliony možností. Abyste přesně dosáhli jednoho správného odstínu, potřebujete někdy i 50 pokusů. Takto komplikovaný proces přirozeně vyžaduje značnou dávku odborných zkušeností. Color Crystal Complex je tudíž velmi speciální receptura barev na vlasy, kterou jsme složili sami. Může být typově hnědá, měděná nebo fialová. Přitom se také určují ostatní vlastnosti barvy, jako jsou trvanlivost, lesk a krycí schopnost.“ 

Sortiment
Barevné spektrum 115 odstínů je prezentováno v osmi emocionálních barevných světech, které podpoří koloristu při konzultaci s klientem a inspirují novými myšlenkami. Čtyřmi hlavními tématy jsou:

Glamour (Půvab) – luxusní perleťové tóny, třpytivá chladná platina a zářivé světlé pastelové a výrazné odstíny pro světlé vlasy.

Harmony (Harmonie) – přirozené zlaté a kaštanově hnědé odstíny s teplými mokka tóny pro zdůraznění vaší barvy.

Lust (Touha) – vášnivé měděné odstíny, jejichž rustikální variace vytvářejí rozhodující intenzitu tónu.

Rhapsody (Rapsodie) – nádherné rudé a bohaté fialové odstíny s technologií trvanlivých pigmentů pro zajištění vynikajícího lesku

 

Nejnovější inspirace pro kadeřníky po celém světě

,,Potřebuji partnera, který chápe mé potřeby, který povzbudí mé tvůrčí schopnosti,”
říká Lisa Shepherd, koloristka a britská ,,Kadeřnice roku 2005”. Patří mezi řadu světových špičkových kadeřníků, kteří při barvení používají přípravek Igora Royal.

 

K DOSTÁNÍ EXLUZIVNĚ V KADEŘNICKÝCH SALONECH !!!
Seznam salónů najdete ZDE.

 

   
19.06.2006 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [17] Simba [*]

  Měla jsem nedávno i přeliv IGORA ROYAL, zkusila jsem trochu extrém barvy, fialovou a růžovou, efekt byl úžasný.

  superkarma: 0 02.08.2006, 14:28:57
 2. avatar
  [16] V.Nováková [*]

  barvy IGORA byli vždycky výborné barvy -mám dojem , že se vyráběli i v olomouci, už je to ale drahně let !!!! používala jsem léta C10 !!!!!!

  superkarma: 0 11.07.2006, 15:17:05
 3. [14] TESSA [*]

  Já už vyzkoušela snad kteroukoliv značku a každá barva mě chytne až do černa at je to mahagon nebo červená pořád to mám tmavé.a některé cizí barvy nechytaj vůbec.Asi se ostříhám do hola.

  superkarma: 0 21.06.2006, 09:27:03
 4. [10] Rára [*]

  Hnědá je krásná. Koukám, že mám blízko salon na Černým Mostě, tak tam zajdu, mám barvu takovou omytou.

  superkarma: 0 19.06.2006, 12:15:30
 5. avatar
  [9] renike [*]

  Monina: proc bojuje?zlatista je taky pekna

  superkarma: 0 19.06.2006, 12:05:00
 6. avatar
  [8] k@tchabinka [*]

  ten fialovo cerveno cernej je uzasnej....

  superkarma: 0 19.06.2006, 10:59:05
 7. avatar
  [6] renike [*]

  Monina: no jedine ta zrzava je

  superkarma: 0 19.06.2006, 09:42:46
 8. avatar
  [4] renike [*]

  hezke ucesy

  superkarma: 0 19.06.2006, 09:38:00
 9. avatar
  [1] Žížala [*]

  Ten horní obrázek by chtělo trochu šoupnout.

  superkarma: 0 19.06.2006, 07:42:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme