.

Nová herní konzole Wii U přináší spoustu zábavy pro celou rodinu

Dárky

Nová herní konzole Wii U přináší spoustu zábavy pro celou rodinu

Lámete si hlavu nad dárkem pro každého člena rodiny? Pokud chcete takříkajíc zabít dvě mouchy jednou ranou, máme pro vás skvělý tip!

Nintendo

Nintendo inovuje konzolové hraní uvedením Wii U

Nová herní konzole Wii U od Nintenda byla právě uvedena na trh a svým majitelům nabízí mnohem větší různorodost hraní, zábavy i dalších funkcí než kdykoliv dříve. Je proto určena v rodině opravu pro každého. S konzolí můžete hrát pohybové i společenské hry spolu celá rodina, hráči si na ní mohou zapařit i graficky náročnější dobrodružné hry či střílečky, s různými programy můžete dokonce cvičit nebo si zatančit. Nechybí ani internetový prohlížeč a vlastní komunikační síť.

Nintendo

Hlavní novinkou je tabletový ovladač Wii U GamePad. Ten nabízí ve hře druhou obrazovku a s určitým druhem her může být užíván nezávisle na televizi. Má také plné pohybové ovládání, vestavěnou kameru, mikrofon a stylus pro lepší ovládání dotekové obrazovky.Pro mnoho her se vám budu odit i další pohybové ovladače známe již z Wi – Rremote Plus, Nunchuk a Pro Controller.

Nintendo

Již nyní je na výběr z 24 her a další by měly rychle přibývat. Konzoli je možné koupit ve třech různých baleních v bílé či černé barvě s rozdílnou interní pamětí, hrou či příslušenstvím.

Škála her dostupná pro Wii U zahrnuje oblíbené tituly od Nintenda, jakým je například Super Mario Bros. U nebo hra Nintendo Land, která zahrnuje celou škálu atraktivních her pro jednoho až pět hráčů s mnoha postavičkami z Nintendo sérií či další tituly třetích stran jako například ZombieU, Just Dance 4, FIFA 13, Assasssin’s Creed 3 a další. Protože je konzole zpětně kompatibilní s Wii, nechybí ani možnost zahrát si další stovky her, vydané pro Wii, včetně Wii Sports Resort s 12 oblíbenými sporty či Wii Fit Plus s cvičebním programem na balanční podložce. Zajímavou novou funkcí je Miiverse. Je to zcela nový komunikační systém, který umožňuje sdílet zážitky, objevovat nový herní obsah a diskutovat o hrách s jinými hráči z celého světa. S Wii U Chatem si pomocí GamePadu můžete povídat v reálném čase s přáteli ve video chatu. Internetový prohlížeč zpřístupní rychlé surfování na internetu z pohodlí vaší pohovky používáním GamePadu pro vyhledávání a zobrazí internetový obsah celé rodině na TV obrazovce. Rodiče mohou také využít Rodičovského zámku a rozhodnout tak k jakému onlinovému i offlinovému obsahu budou mít jejich děti na Wii U přístup. Můžete také uklidit další ovladače z konferenčního stolku, protože Game Pad má i tuto funkci.

Více hravé inspirace najdete na stránkách www.mojenintendo.cz.

   
14.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme