Protože dvě z finalistek letošní iMiss odstoupily a zároveň se našla jedna náhradnice z předchozích kol, která se rozhodla soutěžit dál, museli jsme pozastavit hlasování v našem magazínu. Toto je nová finalistka...

Monika Vavříčková

Monika Vavříčková

  • Monika je Svobodná
  • Pracuje jako obchodní zástupce
  • Věk: 25
  • Míry: 85-65-90

Proč jste se přihlásila do soutěže iMiss?
Do soutěže imiss jsem se přihlásila, protože podle mého názoru je soutěž imiss naprosto odlišnou soutěží od všech ostatních v ČR a myslím si, že je také jedinou, která mi může splnit můj sen. :-)

Jaký byl váš první pocit, když jste se dozvěděla, že jdete do finále?
Byla jsem v šoku :-), když jsem kolem sebe viděla tu spoustu krásných holek, tak jsem s postupem vůbec nepočítala.

Co vaše nejbližší okolí, jak bere tuhle soutěž?
Mé nejbližší okolí mě plně podporuje a fandí mi. :-)

Jak byste se chtěla umístit?
Získat některý z titulů by bylo skvělé, ale zvítězit by bylo něco neuvěřitelného vzhledem k obrovské konkurenci, která v této soutěži opravdu je.

Kdybyste měla charakterizovat sama sebe, co byste na sobě vyzdvihla a v čem byste se naopak trochu pomluvila?
Jsem společenská, komunikativní, přátelská se smyslem pro humor a mám hodně energie :-D Naopak hodně mluvím a jsou chvíle, kdy musí mé negativní pocity ven a lehce vybuchnu. :-)

Jaké máte koníčky?
Koníčků jsem měla vždycky mnoho, ale co mě vždy bavilo opravdu nejvíce, byl tanec, 11 let jsem závodně tancovala a na toto období budu vždy ráda vzpomínat.:-)

Jaký je váš vztah k internetu?
Můj vztah k internetu je velmi kladný, nedokážu si v dnešní době představit, že by nebyl:-D Internet lze využít snad na všechno a především ho používám hlavně ke studiu. :-)


Nové, aktualizované hlasování o iMiss 2011 magazínu ŽENA-IN.cz, nastartujeme na následujícím odkaze zítra (tedy v pátek 9. září 2011)...

Reklama