Diet+ přichází na trh s novou řadou bylinno-ovocných čajů. Díky unikátnímu složení nejen dobře chutnají, ale svými účinky pomáhají i v redukčním programu. Přírodní esence navodí pohodu a uvolnění celého organismu. Čajová řada diet+ nabízí pět různých druhů. Mojito a multivitaminový čaj jsou jemně slazené aspartamem, chutnají výtečně i vychlazené, a jsou proto vhodné v teplém letním období jako lahodný osvěžující nápoj. Ostatní tři druhy Wellness čajů jsou určené pro redukci tělesné hmotnosti, relaxaci a regeneraci organismu.

Mint Passion Tea - Mojito
Mátový čaj si získal mnoho milovníků díky svým příznivým zdravotním účinkům, ale také pro svěží mentolovou chuť. Mint Passion Tea je originální kombinace máty a zeleného čaje smíchaného s citrusovou kůrou, lékořicí a heřmánkem. Bude vám chutnat nejen horký s příjemným mátovým aroma, ale také ledově vychlazený s osvěžující chutí Mojita. Je jemně slazený umělým sladidlem a je vhodný i pro diabetiky.

 

 

 

Red Passion Tea - Multivitamin

Hledáte-li opravdové osvěžení, vyzkoušejte Red Passion Tea. Citlivě připravená směs bylinek a ovoce vytváří dokonalou harmonii chutí. Ibišek, jablko, šípek, ale i černý rybíz, černý bez a pomerančová kůra – ten nejpříjemnější mix pro rychlé zahnání žízně. Potěší vás jak v chladných, tak horkých letních dnech, kdy jej můžete pít ledově vychlazený. Je jemně slazený umělým sladidlem a je vhodný i pro diabetiky.

 

 

Slim Line Tea – švestkové aroma

Mistrovsky namíchaný bylinný čaj podmanivé vůně se stane vhodným doplňkem vaší redukční diety. Podporuje trávení a především zabraňuje zadržování přebytečné vody v organismu. Může se tak stát příjemnou součástí vašeho programu hubnutí s Diet+.

 

 

 

Relax Tea – vanilkové aroma

Cítíte se unaveni a toužíte po relaxaci? Zpříjemněte si tyto chvíle odpočinku s Relax Tea. Poznejte blahodárné účinky zeleného čaje obohaceného směsí pečlivě vybraných bylinek. Příjemně vás naladí a vůně vanilky vám vrátí pocit pohody a radost ze života.

 

 

 

Regeneration Tea – Aloe Vera aroma

K pročištění a regeneraci vašeho organismu je vhodný speciálně namíchaný zelený čaj s mátou, natí kopřivy a dalšími bylinkami, které zrychlí váš metabolismus. Pouhá vůně Aloe Vera navrací vašemu tělu po celodenním stresu pocit svěžesti.

Reklama