S chladnějšími rány si šatník žádá hřejivé doplňky. Nestrkejte ruce do kapes u kabátu, ale hrdě je vystavte na odiv. Vsaďte na kvalitu a pořiďte si kožené rukavice.

Zase letos sháníte nové rukavice, protože ty pletené, které jste si přitom koupila teprve loni, už se vám opět začaly párat? Udělejte si radost a kupte si pro jednou kožené. Ano, v jeden moment to bude sice znamenat větší zásah do vaší peněženky, ale z dlouhodobého hlediska chybu jistě neuděláte. Proč? Za prvé: kožené rukavice snad nikdy nevyjdou z módy. Za druhé: díky kvalitnímu materiálu se vám jen tak nezničí. Proto, pokud je smolně neztratíte, anebo vám je někdo drze neukradne (jsou moc krásné, tak si na ně holt musíte dávat pozor), vydrží vám téměř věčně.

Jaké střihy a barvy kůže se nosí?

Z barev všechny. Záleží jen na vkusu každé z vás. A střih? Spíš je důležité, abyste si vybrala správnou velikost. Tu zjistíte nejlépe změřením obvodu ruky kolem vyklenutých záprstních kloubů v centimetrech pomocí krejčovského metru. S ostatním si už hlavu nelámejte. Trendy jsou opravdu všechny. Slušet vám budou buď ty prstové s mašličkami, prošívané či ozdobené cvočky, ale možná stejně tak i palčáky.

Podívejte se do naší galerie a vyberte si! Najdete zde 24 fotek.

Zdroj foto: Archiv firem

Reklama