...říká se v módní branži a my se tomu trochu usmíváme, ale zároveň přitakáváme.

košile

Přece jenom bílá košile je stálicí v našem šatníku. Kdyby se vyhlašovaly ceny za nejoblíbenější oděvní kousek, určitě by byla mezi prvními. Bílá košile je univerzál. Ve dne ji užijte třeba k džínám, ale když si ji oblečete k černé sukni, můžete vyrazit třeba na koncert nebo do divadla.

košile

Ale pozor, i když se zdá, že s ní nemůžeme nic zkazit, přesto bychom se měly řídit určitými pravidly.

košile

Ženy s plnější postavou se jí vzdávat rozhodně nemusí, ale neměly by si ve snaze zakrýt nějaké to kilo pořizovat neforemný pytel. Naopak nejvhodnější pro ně budou jednoduché, lehce vypasované košile s princesovými švy, špičatým límcem a z materiálu s příměsí lycry, který umožní volný pohyb.

košile

Košilí se dá i leccos zakrýt, nebo naopak vyčarovat. Třeba ňadra. Pokud je máte malá, „něco“ naženete v košilích se sámky, nabíráním, řasením nebo nápadnými detaily na předním dílu.

košile

Ženy s ideální figurou se nemusí bát experimentování ani extravagance. Můžou si dovolit ony bondovské prvky, jako jsou frakové límečky, sámky, ozdobné manžetové knoflíky, nebo naopak romantické detaily, jako je ozdobné řasení, nabírané rukávy a krajkové vsadky.

košile

Každé postavě bude určitě slušet zavinovací košile.

A co nebude slušet žádné?

Rozšklebené mezery mezi knoflíčky a rýsující se faldíky na zádech.

košile

A co vy a bílá košile, milé ženy-in? Jak si spolu rozumíte? Máte nějakou oblíbenou? K čemu a kam ji nosíte? Jak ji udržujete, aby byla stále bílá? Vybrala byste si některou z naší přehlídky?

Reklama