Přináším vám další várku zajímavé podzimní módy, která je elegantní, nadčasová a bez zbytečných výstřelků. Přesto v duchu nejžhavějších trendů. Podívejte se na ukázky a posuďte samy. Věřím, že se vám bude líbit.

Modely v této kolekci Yessica Pure se vyznačují nadčasovou elegancí, perfektním zpracováním a kvalitními materiály. Střihy jsou poměrně jednoduché, takže jednotlivé modely kolekce se dají snadno kombinovat nejen mezi sebou, ale i s vaším stávajícím šatníkem.

Barevnost kolekce uspokojí nejen milovnice černé, ale i bílé a béžové. Velké plochy těchto barev jsou doplněny osvěžujícími odstíny královské modři, červené a oranžové a dodávají kolekci „šťávu“.

V kolekci najdete jednoduché šaty, které se na podzim nosí s neprůhlednými černými punčochami, mírně projmuté kabáty, které můžete dle libosti „přeštípnout“ v pase, nepostradatelné kožené bundičky s asymetrickým zapínáním, ale i topy, sukně a kalhoty

Zamyslete se, co vám v něm chybí?

Je to nestárnoucí kožená bundička, lehký kabát nebo jednoduché šaty, které unosíte několik sezon?  

FOTOGALERIE

Foto: C&A

Čtěte také:

Máte doma krásné kousky oblečení, na kterých Vám opravdu záleží? Pak je určitě perte na nízkou teplotu! Naším tipem je Persil 20°C!

Persil 20°C

persilNový Persil Expert 20 °C obsahuje 6 druhů enzymů a speciální mikrokapsle s tekutým odstraňovačem skvrn, které dokážou účinně odstránit i odolné skvrny a to již od 20 °C. Síla Persilu začíná působit již v momentu, kdy se pračka začne plnit studenou vodou a kdy se s ní prací prostředek smíchá. Oblečení tak bude dokonale čisté a beze skvrn. Nový Persil Expert 20 °C si dokáže poradit i s tím odolnějším znečištěním při velmi nízkých teplotách, ať už se jedná o zažranou špínu od bláta nebo o mastné skvrny od jídla.  Nemusíte tak zvyšovat teplotu a riskovat poškození vašeho oblíbeného prádla, abyste se obtížných skvrn zbavili. Praní při nízkých teplotách vám ušetří nejen čas a peníze, ale pomůže vám zachovat kvalitu oblečení a navíc tím šetříte životní prostředí. 20 dávek za DMOC 179 Kč, 50 dávek za DMOC 399 Kč a 70 dávek za DMOC 499 Kč

Reklama