Pokud nosíte kontaktní čočky, vyzkoušejte novinku iWear XR Supreme. Tyto čočky seženete exkluzivně pouze v síti GrandOptcial.

čočky

Kontaktní čočky iWear XR Supreme obsahují díky originální technologii Aquaform menší množství silikonu v porovnání s jinými čočkami. Jsou tak jemnější, mají lepší smáčivost a také vysokou propustnost kyslíku. Tyto čočky jsou proto vhodné nejen pro začátečníky, ale i pro zkušené nositele. Kontaktní čočky iWear XR Supreme jsou určeny pro použití na prodloužené nošení a to až po dobu jednoho měsíce. Nabízejí přitom vyšší pohodlí, lepší vidění a zdravotní záruky.

Jedno balení obsahuje šest kusů a vydrží tři měsíce. Je k dostání za 1080 Kč.


GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která patří v oblasti oční optiky a péče o zrak k největším na světě. Díky nejmodernějším technologiím může zákazníkům nabídnout bezkonkurenční kvalitu, rychlost služeb a širokou škálu záruk. V síti prodejen GrandOptical pořídíte kvalitní dioptrické i sluneční brýle renomovaných světových značek jako je například Hugo Boss, Dior, Diesel, Max Mara, Giorgio Armani, Tommy Hilfiger, a mnohé další.

čočky

Reklama