Děkujeme za příspěvek na dnešní kabelkové téma od čtenářky s nickem Seboosis.

Dobré ráno všem. Co se kabelek týče, nejsem v tomhle ohledu asi typická žena a pokud možno se snažím své věci nastrkat do kapes, abych kabelku nemusela nosit. Moje mamka vždycky říkala, že já jednou někde zapomenu i hlavu a tak (s kabelkou) trpím permanentní obavou, že ji někde zapomenu se všemi doklady, kartami, hotovostí atd. anebo mám strach, že mi ji někdo ukradne. Často se chytám při tom, jak v davu křečovitě svírám kabelku a s očima na šťopkám vyhledávám gengstery, kteří mi urcite budou chtít kabelku vyškubnout... V kabelkách jsem moc velké zalíbení nenašla a nejsou důležitou součástí mého života. Ale občas se stane, že se mi nějaká v rukách objeví a pár kousků (opravdu pár) u mě najdete. Mým nejoblíbenějším tvorem je Ijaček z medvídka Pu a oba dva nám zdobí kuchyň, obývák a hlavně převážnou část postele :D

A tak jsem se jednou dostala k této kabelce (č. 1).

kabelka1

Na tržnici. Kolem stánku byla spousta žen, které si hlasitě povídaly a přehrabovaly se v kupě kabelek za zvýhodněnou cenu. Ceny se pohybovaly od stovky do dvou, tak jsem se rozhodla, že se tam aspoň kouknu přes rameno některé z dam. V rožecku schoulená, ženami opovrhovaná... a navíc s medvídkem Pu. Přece jsem ji tam nemohla nechat :D Koupila jsem ji za stovku a bylo to asi naposled, co jsem ji měla "v ruce". Ten medvidek by mi tam nevadil (popřípadě by se dala otočit), ale velikostně mi nevyhovuje. Pravděpodobně bych po návštěvě centra už nikdy nedostala ruce z křečovitého stavu... A i když se mnou ven nechodí, mezi mými kabelkami ma čestné místo.

Kabelka číslo 2 má taky svůj příběh.

kabelka2Já ho sice neznám celý, ale vím, že u mě prozatím končí. Je to asi měsíc, co mi ji přítel přinesl. Našel ji někde v keři na ulici prázdnou. Pravděpodobně ji někdo ukradl a po vyndání "potřebného nitra" nemilosrdně zahodil. Přítel mi ji přinesl s tím, že si myslel, že by se mi mohla líbit, protože není tak velká. Měl pravdu. Tvarově i velikostně by vyhovovala, ale zase se mi nelíbí barva a ani se mi k ničemu nehodí. Fialová není má oblíbená a i když můj šatník pár kousků této barvy obsahuje, jedná se o spodní prádlo. Přemýšlela jsem, co s kabelkou udělám... Vyhodit - to je mi škoda, prodat - něco, co není moje?, vrátit ?- nemožné. A tak se zatím mačká na skříni vedle medvídka Pu a čeká, co s ní bude.

Největší oblíbenosti se u mě teší kabelka č.3.

kabelka3

Černá barva se hodí ke všemu a svou velikostí neláká "ničí" pohled. Navíc jde lehce strčit pod bundu, pokud se mačkáte v předvánoční frontě či na nějakém jiném chaotickém místě. Pokud k peněžence a telefonu nepotřebuju nic víc (a to je málokdy), je to moje favoritka. Slouží mi už dva roky a doufám, že ještě hodně dlouho bude.

Posledním mnou koupeným kouskem je maskačové žebradlo, které jsem si koupila na procházky se psem. Aby jsem ladila s jeho obojkem a popřípadě vodítkem. A i když opravdu někdy neodolám a jsem ochotná koupit i nepotřebný kousek, nehrozí u mě závislost jako u ženy z holandské reklamy...

Seboosis

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Docela slušná sbírka pro ženu, která nerada nosí kabelky

Co vy na to, milé ženy-in? Napíšete nám také něco o svých kabelkách? Nebo máte jen jednu oblíbenou, se kterou se chcete pochlubit? Pošlete nám její fotku. Pojďte si dnes popovídat na čistě ženské téma. Která kabelka je ta vaše nej?

Své příspěvky posílejte na adresu:redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama