Konečně se nám ozvala také čtenářka, která nosí nejen čepice, ale dokonce i klobouk. Od koho ho dostala a jak jí sluší, to se dozvíte v jejím příspěvku.

Milá redakce, milé čtenářky, dnešní téma je mi docela blízké. Na podzim a na jaře, nebo i v zimě do společnosti nosím klobouk. Dostala jsem ho pod stromeček, vybírali jsme ho s manželem spolu. Je moc hezký. Když je však velká zima, nosím raději kulíška.

Na frajeřinu už si moc nepotrpím, protože nastydnout se můžu i jinak. Lyžujeme rádi, ale rozhodně nejezdím prostovlasá. Myslím si, že zmrzačit se umím i sama a nejen na lyžích, a tak nosím helmu. I když vypadám jak dědeček hříbeček. Už jsme přesvědčila i manžela a ten si ji také pořídil. Bohužel  jsem našla pouze fotku, na které jsem s babičkou, ale snad to nevadí.

klobouk

Jinou fotku s tím kloboučkem asi nemám. Tu s helmou sem raději ani dávat nebudu :-D.

Hezký den

Martina 13042000

Milá Martino, tak to je velká škoda, myslím, že by to byla dnes opravdu rarita

Co vy na to, milé ženy-in? Jak se vám líbí čtenářka s nickem 13042000 ve svém apartním kloboučku? Pošlete nám také svůj názor na čepice, klobouky a jiné pokrývky hlavy? Nosíte je, nebo se bez nich raději obejdete? Patříte mezi odpůrkyně, nebo milovnice „pohlavních pokrývek“

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama