Nedávno jsme se s kamarádkou bavily na téma síťované punčochy. Musím přiznat, že jsme se neshodly. Já jí tvrdila, že za určitých pravidel (která vyložím později), mohou síťované punčochy působit neodolatelně sexy, dokonce elegantně, ona si konzervativně trvala na svém, že by v nich vypadala jako holka od Prašné brány.


Možná že jsem praštěná divadelní kulisou, ale „síťovky“ běžně doporučuji herečkám, když chci, aby jejich nožky vypadaly štíhlejší a šmrncovnější. Opravdu to funguje. Síťovina totiž opticky klame, a když nejsou oka moc velká, nohu zeštíhluje a pěkně vytvaruje. ,,No jo, ale civil je civil“, oponuje kamarádka. Právě ona se svými dokonale vysoustruhovanými lýtky má co protestovat.
Já nemít nohy po tatínkovi, tak do toho jdu. Ovšem, a tady jsme u těch pravidel, je nutné myslet na následující: Nikdy si síťované punčochy neoblékejte ke kožené, džínové nebo ocvočkované minisukni, nikdy si k ní neobouvejte páskové střevíce, nebo lodičky s volnou špičkou v kombinaci s rudě nalakovanými nehty. To je opravdu vražedná kombinace a přirovnání s děvou z E55 by vás asi neminulo.

Síťované punčochy s černou sukní nebo jednoduchými šaty a uzavřené (pata špička) lodičky na vysokém podpatku z vás udělají sexy dámu s francouzským šarmem.

Jak byste nás rozsoudily vy, milé ženy in?Síťované punčochy ano či ne?
Napište mi svůj názor.

Reklama