Bulvár

Nominace na

Britney Spears a Madonna budou zřejmě vyhlášeny nejhoršími herečkami. Letošním nominacím na ceny Razzie totiž kralují právě tyto dvě zpěvačky. Ceny za nejhorší filmy a herecké výkony se budou letos v březnu udělovat už po třiadvacáté.
Ceny Razzie jsou jakousi negativní obdobu Oscarů. Osm nominací dostala Britney za svůj debutový snímek Crossroads (Křižovatky). O jednu nominaci méně si vysloužila Madonna za svůj výkon ve filmu Swept Away. Porotě se také nelíbil druhý díl Hvězdných válek s podtitulem Klony útočí. Je otázkou, v kolik skutečných cen se promění celkem sedm návrhů, mezi kterými je například i "nejhorší kamera" nebo "nejhorší režisér".
Madonna a Britney však nemusejí trpět komplexy ze svého talentu. V těsném závěsu je totiž co do počtu nominací následuje například Angelina Jolie, Jennifer Lopez nebo Winona Ryderová. Se špatným skóre z hodnocení vyšly také filmy Eddieho Murphyho (sci-fi snímek Příběhy obyvatele Pluta) a Roberta Benigniho (akční verze pohádky Pinocchio).
Z trochou nadsázky se dá říci, že v příštím ročníku cen Razzií se možná objeví také Kylie Minoque. Ambiciózní zpěvačka totiž prohlásila, že chce hrát ve filmu. "Byla bych ráda obsazena do nějaké skvostné role. Ráda bych hrála postavu, která pomáhá lidem," prohlásila Kylie pro internetový časopis Sunday Mail. "Dělat alba už mě přestává bavit," dodala. Nedávno jí byla nabídnuta také role v připravovaném snímku Zločinci. Děj zatím nebyl pro média upřesněn. Kylie však má za sebou "štěk" v muzikálu Moulin Rouge. "Těch patnáct vteřin slávy jsem si opravdu užila," dodává s úsměvem herečka.
   
12.02.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [5] sarobrouk [*]

  Dyť to byla fajn oddechovka ten Pluto Nash. O co jim jde? Nejsou moc nároční?

  superkarma: 0 12.02.2003, 12:45:11
 2. avatar
  [4] Kocicka [*]

  no v ledasčems s nimi souhlasim a Pluto Nash se mi skutečně nelíbil a další jmenované stojí taky za kulové... No pokud jim to zabrání točit další takovýdle hovadiny, tak prosim

  superkarma: 0 12.02.2003, 11:38:37
 3. avatar
  [2] Livinne [*]

  Razzies se běžně překládají jako Zlaté maliny, Příběhy obyvatele Pluta šlo v kinech jako Pluto Nash.

  superkarma: 0 12.02.2003, 09:14:11
 4. avatar
  [1] Kájina [*]

  ty maji problemy....

  superkarma: 0 12.02.2003, 08:19:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme