Nechcete se ještě rozloučit s letním oblečením? Nemusíte! Nabízíme vám inspiraci, jak si ho ještě užít, aniž byste zmrzla. Představujeme vám styl, který kombinuje letní prvky se zimními a je nesmírně šik. Je to styl, který voní přírodou a exotickými dálkami.

nomadPodzimní trendy nabízejí širokou škálu stylů, ze kterých si můžete vybrat. Představuji vám jeden z nich, který vás možná zaujme svou barevností, variabilitou a hlavně nadčasovostí. Je to styl, který voní přírodou a exotickými dálkami. Staňte se alespoň na chvíli svůdnou kočovnicí.

Nebojte se, nemusíte rovnou balit kufry a sedlat velblouda. Stačí, když se trochu zasníte a necháte se inspirovat oblečením kočovných národů a kmenů. Tento módní styl se vyznačuje se hlavně vrstvením, ležérností a jakoby nahodilou elegancí. Už na první pohled působí nesmírně hřejivě. Můžou za to nejen přírodní barvy písku, kamení a suchých trav a mechu, ale i materiály.

Hlavně bohatě strukturované pleteniny, doplněné kožešinovými prvky, jako jsou štuclíky, límce a manžety. Vzory se poněkud šetří, ale kdo si na ně potrpí, určitě si přijde na své. Zvláště dlouhé vesty a pletené kabáty se žakárovými vzory jsou prostě neodolatelné.

Výhodou tohoto stylu je jeho variabilita. Barvy i materiály se mezi sebou dají libovolně kombinovat a vždycky budou ladit.

nomad

Zima nám pomalu klepe na dveře, ale pokud se nechcete ještě rozloučit s letním oblečením, máte šanci, jak si ho užít. Výhodou tohoto stylu je, že do něj můžete klidně namíchat i letní prvky, jako jsou šortky, minisukně a lehké šatičky. Když si k nim oblečete teplé punčocháče, budete nejen v teple, ale i velice šik.

Celkový vzhled samozřejmě dotváří doplňky. Návleky na ruce i na nohy, hrubě pletené chomouty, dlouhatánské šály, rukávníky, semišové kozačky a vakovité kabely.

nomad

V takovém oblečení se budete cítit skvěle nejen při procházkách v přírodě, ale i po městě.

Reklama