Domácnost

Noční stolky

Je to takový malý kousek nábytku, ale ve vaší ložnici je skoro stejně nepostradatelný jako samotná postel. Ano, řeč je o nočním stolku. Nemusí mít ani čtyři nohy, klidně postačí i kolečka, ale hlavně by měl být pěkně po ruce. Jestli máte malý byt, může navíc zároveň plnit hned několik funkcí, když se ve dne promění třeba ve stolek konferenční či televizní, jak to ostatně můžete vidět i na druhém obrázku. U takového drobného kousku nábytku si můžete skvěle vyhrát i s barvou a tvarem, takže za málo peněz vnesete do svého domova kousek originality a svěžesti. Třeba právě teď, když se blíží jaro.
Konzervativnější lidé spíš hledají něco, co do místnosti zapadne jen tak jakoby mimochodem, nejlépe v barvě dřeva a s praktickým úložným prostorem. Můžete se držet nabídky výrobců nábytku (mnozí prodávají celé sladěné ložnicové sestavy), ale jestli přece jen trochu popustíte uzdu své fantazii, pak zjistíte, že nočním stolkem může být kdeco. Od papírové krabice s víkem, která navíc skryje nepotřebné předměty ve svých útrobách, přes přepravku od banánů polepenou veselou tapetou nebo třeba stará trojnožka z bazaru, kterou si sami natřete nebo pomalujete dle chuti a nálady.

Máte třeba svůj vlastní ložnicový tip? Podělte se o něj s ostatními čtenářkami.

S použitím ilustračních fotografií IKEA připravila
   
28.02.2003 - Dům a byt - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Stolek s úložným prostorem - a to je jako to na těch fotkách jo? Ty moc prostoru nemají, můj noční stolek má 4 šuplata a všechny praskají ve švech.

  superkarma: 0 28.11.2003, 12:52:38
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Tak jsem asi konzervativní, taky bych stolek sladila do místnosti.

  superkarma: 0 10.11.2003, 10:24:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme