Bulvár

No… nebyla to běžná sobota, to ani náhodou.

V sobotu, nedlouho po poledni, to na chvíli vypadalo, že se modrá rozlije po velké části českého, moravského i slezského nebe. A modří se radovali. Oranžoví ne. Oranžovým se ve tváři zračila obava z toho, že se pod modrým nebem vlastně vůbec nedá vegetovat.

 

Netrvalo dlouho - pouhých několik hodin - a nebesky blankytný odstín začal být rozrušován velkými oranžovými skvrnami, které se s postupujícím odpolednem, roztékaly do čím dál větších ploch, připomínajících rozšlapané pomeranče. Večer se modří přestali radovat a lidé pomerančových barev nenávistně dštili oranžovou síru a začali se vrhat na modré. Přitékající rudá zvětšovala oranžová jezírka. Jen malinkými epicentry radosti se staly vybuchující zelené tečky. Odmítaly se zapojit do války barev a užívaly si svůj triumf.

 

My, přihlížející, jsme se s pocitem jakéhosi trapného rozčarování, začali obávat toho, jaký odstín vznikne mísením oranžové s modrou, sycený rudou, žlutou, oživený zelenou. Většina z nás tuší, že moc hezký asi nebude. Ani neděle nám naše obavy nevyvrátila. Naopak.

 

Kluci a holky se o žádné o barvy nezajímali ani v nejmenším a černobíle si, třeba na „Ouvalským bigbítu“, užívali hudbu, která jim stojí za to, (i) aby si za ní dojeli, poslouchali ji, konzumovali a prožívali si ji pod širým nebem – lhostejno jaké barvy. Pěkné!

 

Sobota byla dnem bojů, soubojů a užívání si

 

V souboji zvaném „Duel“ byl poražen policista barmanem a lidé utratili svůj čas i peníze sledováním vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí. Mamka byla pomstěna a někteří získali jistotu, kterou zřejmě potřebovali víc, než modré, oranžové, zelené, rudé, žluté, ale hlavně jednoznačné nebe.

 

Taky Vám po minulé sobotě zůstala taková pachuť? Nebo ne?

Přestali jste naší politickou situaci řešit už dávno?

Byli jste raději na chalupě, v přírodě, na „bigbítu“, sledovali jste VyVolené a je Vám to už všechno jedno?

Pokud vaše znechucení už nepřerostlo únosnou mez, dejte nám vědět, jak jste na tom. 

Poznámka závěrem:
Po sečtení všech hlasů ve volbách do Sněmovny zvítězila ODS s 35,38 hlasů. ČSSD je druhá s 32,32 procenta hlasů. Třetí KSČM získala 12,81 procenta, KDU-ČSL 7,22 procenta a Strana zelených 6,29 procenta hlasů. Volby však skončily patem. Levice má ve Sněmovně 100 mandátů, ODS, KDU-ČSL a Strana zelených dohromady také 100 mandátů.

   
05.06.2006 - Společnost - autor: Hana Rychetníkova

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [268] Alenka0010 [*]

  Simba: podívej se, myslím si, že tahat se o slovíčka nemá cenu. Já tedy z toho nic nemám, tak proč bych si měla s Meander dopisovat. Ty jsi se taky nechtěla bavit s Markýzou, ne?
  Jinak pohádka zajímavá. Z toho tedy vyplývá, že my míň movití z toho budeme mít prd?
  Můžeš mě "přemlouvat", jak chceš, já pořád nevidím ty výhody z vlády pravice pro mě . Takže zůstanu prostě levicovým voličem. A ještě mi napiš něco o tom zdravotnictví. Je pravda, že budeme platit za prohlídku u doktora?

  superkarma: 0 08.06.2006, 14:54:17
 2. avatar
  [267] Simba [*]

  Alenka0010: něco pro tebe a tvé daňové otázky ...
  Žilo bylo 10 pánů, kteří spolu chodili každý den do restaurace na oběd. Za oběd měli pokaždé zaplatit dohromady přesně 1 000 korun. Pánové se dohodli na tom, ze se na té tisícovce budou podílet tak, jak platí daně. Takže první čtyři, ti nejchudší, neplatili nic. Pátý zaplatil 10 korun, šestý 30 korun, sedmý 70 korun, osmý 120 korun, devátý 180 korun a desátý, ten nejbohatší, 590 korun. Takhle to šlo celé roky a nikdo si nestěžoval.

  Až jednou hostinský přišel s tím, že jim dá slevu a bude po nich chtít každý den za oběd jen 800 korun místo 1 000, protože jsou to stálí zákazníci. To bylo od něho moc hezké. Jak si ale rozdělit těch ušetřených 200 korun? Kdyby každý z deseti pánu platil o 20 korun méně, prvních pět pánů by dokonce dostávalo peníze za to, ze chodí na oběd.

  Hostinský jim navrhl se o úsporu podělit tak, v jakém poměru platí za oběd. Vzal si papír a tužku a začal počítat. Vyšlo mu toto: Pátý pán už nebude muset platit nic, stejně jako první čtyři, takže 100 % úspora. Šestý bude platit 20 korun, místo 30, ušetří 33 %. Sedmý bude platit 50 místo 70 korun, ušetří 28 %. Osmý pán zaplatí 90 místo 120 korun a ušetří 25 %. Devátý zaplatí 140 místo 180 korun, takže ušetří 22 %. Desátý pán, nejbohatší, bude platit 490 místo 590 korun. Úspora 16 %. Každý z těch šesti na tom bude lépe než předtím, a ti první čtyři mohou i nadále jíst zadarmo.

  Jak se ale vzápětí ukázalo, velké nadšení ten návrh nevyvolal. "Takže já z těch 200 korun dostanu jen 10?", křičel šestý pán, ukázal na desátého, nejbohatšího, a pokračoval: "A tenhleten dostane hned 100!" "To je pravda!", křičel pátý pán, "Já ušetřím jen 10 korun, ale on desetkrát víc!". "Opravdu!", přidal se sedmý, "takže jemu stovku a mně jen dvacku?!".

  Rozkřičeli se i první čtyři pánové: "A my nedostaneme vůbec nic? Jak k tomu přijdeme? Zase jsou na tom nejhůř ti nejchudší, jako vždycky!" A všech devět se vrhlo na toho desátého a ztloukli ho.

  Příštího dne se desátý pán u oběda neobjevil. Nijak jim to nevadilo, prostě si sedli a jedli bez něho. Když ale došlo k placení, zjistili zajímavou věc: Všichni dohromady neměli ani na polovinu sumy, kterou zrovna projedli. A pokud mezitím neumřeli hlady, tak se tomu diví dodnes.

  A takhle, milé děti, funguje dnešní český daňový systém. Pokud dojde k daňové úlevě, mají z toho nejvíc ti nejbohatší. Pokud by ale museli platit příliš, může se stát, že se příští den u našeho stolu neobjeví. Ve Švýcarsku, v Karibiku a i jinde na světě je spousta pěkných restaurací.

  ...mmch, doufám, že se s tebou můžu bavit

  superkarma: 0 08.06.2006, 11:09:13
 3. avatar
  [265] Meander [*]

  Joj, to je vono!

  superkarma: 0 07.06.2006, 17:13:17
 4. avatar
  [264] Alenka0010 [*]

  Meander: s tebou se bavit nechci.

  superkarma: 0 07.06.2006, 14:07:19
 5. avatar
  [263] Meander [*]

  Alenka0010: Definuj obyčejného člověka a jak se liší od podnikatele

  superkarma: 0 07.06.2006, 14:04:21
 6. avatar
  [262] Alenka0010 [*]

  Vivian: ne, to nejsou jen "oškliví podnikatelé", ale to jsem taky nepsala. I leckteří obyčejní zaměstnanci z fabrik vynesou, co se dá. Já nemám všechny podnikatele za podrazáky a nevímco. Samozřejmě znám i ty, kteří se ke svým zaměstnancům chovají slušně, jsou poctiví a k obyč lidem se nechovají povýšeně. Možná je tady těch "blbých" nějaká větší koncentrace, ale připadá mi to tak půl na půl.
  Máme na ulici souseda, který za minulé vlády ODS přišel záhadným způsobem k penězům, prý údajně nějaké ty hry typu "letadlo" nebo tak něco. Nezávidím jim ty prachy, to ne, vždyť několikrát už byli vykradeni a pán domu se dokonce bojí o život. Ale ta jejich arogance, co si všechno můžou dovolit...
  Jinak samozřejmě i když jsem levicový volič, netvrdím, že vláda ČSSD tady všechno dělala dobře. Sociální dávky bych třeba taky srubla, pořádně bych prověřila v jakém to stavu je Policie atd. Ale pravici prostě volit nemůžu, nemám pravicové smýšlení, no .

  superkarma: 0 07.06.2006, 12:39:26
 7. avatar
  [261] Vivian [*]

  Alenka0010: (256) Netvrdím, že se to neděje, ale nechápu, jak jsi dospěla k tomu, že to dělá většina A pokud tady někdo podvádí a krade, tak to rozhodně nejsou jenom ti oškliví podnikatelé....

  A v pohraničí jsem žila skoro dvacet let. Sudety, domov můj "Přesto" nemůžu volit levici

  superkarma: 0 07.06.2006, 11:35:43
 8. avatar
  [260] Alenka0010 [*]

  To víte, "podnikavci" byli a budou vždycky, za každého režimu. Já se taky kolikrát divím, co všechno naši lidí vymyslí. Obávám se ale, že na tyhle lidi žádný metr neplatí.

  superkarma: 0 07.06.2006, 09:35:58

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [259] Simba [*]

  Lesana: znám případ provozovatele benzinky, klienti si tam můžou dát kafe nejen z automatu ..a jedna paní, čerstvě přijatá na nové místo navíc v regionu s vysokou nezaměstnaností si z domu nosila vlastní kafe, které pak uvařila klientům, místo toho firemního a výdělek šup do kapsy ... fakt asi 10 dní na novém místě. Jaksi zapomněla na to, že na pracovišti jsou bezpečnostní kamery ....

  superkarma: 0 07.06.2006, 09:11:02
 2. avatar
  [258] Lesana [*]

  Alenka0010: jasně, že se v placení daní podvádí. A kdo za to může? Zcela jasně: neschopný stát. KDyby vláda stála co k čemu, NĚCO s tím udělá. Třeba zjednodušení zákonů - dneska totiž není umění okrádat stát NECHTĚNĚ, protože úředník A tvrdí něco jiného, než úředník B a ani jeden z názorů se neshodne s názorem třeba daňového poradce. A pak si můžeš vybrat - pokud uplatníš daný postup, postupuješ v souladu se zákonem, nebo si neoprávněně snižuješ daň? MMCH manžel má firmu a stejně tak nás odrbávají zaměstnanci - krádeže benzínu z auta, soukromé jízdy, soukromé telefonování mobilem... mno, mohli bychom plošně dát všem zamětnancům míň peněz, ale v my jdeme po těch, co nás obírají. V první řadě jasně tanovenými pravidly pro využívání služebních věcí, pak natavením kontrolních mechanismů, a nakonec postihováním jedtlovichých lidí. Něco takového si představuju i od státu v případě správy našich financí A MMCH podpora podnikání může být nejenom finančí, ale například i v jasných zákonech nebo třeba v rychlé vymahatelnosti práva.

  superkarma: 0 07.06.2006, 08:20:28
 3. avatar
  [257] Alenka0010 [*]

  Jinak ten graf znám, obíhalo to tady i v předvolebních letácích ODS.

  superkarma: 0 07.06.2006, 07:27:18
 4. avatar
  [256] Alenka0010 [*]

  Vivian: no známí, například soused nebo manžel od kolegyně z bývalého zaměstnání. Většinou se tím chlubili, jak se dá stát odrbat. V procentech to samozřejmě neznám. Ale nechápu, že to nechceš přiznat, když se to prokazatelně děje. Vždyť jsem to slyšela i od členů ODS, jak tomu chtějí zabránit, to znamená, že se o tom všeobecně ví.
  A když píšeš o těch podmínkách, zeptám se tě tedy, jestli jsi vůbec někdy byla v pohraničí? Je všeobecně známo, že žádná vláda do toho nechce moc investovat, protože na to jednoduše není. Myslíš si, že to ODSka nějak změní? Nezměnila to před 10-ti lety, proč by to měla dělat teď? Zahraniční investory dle vyjádření zdejších příznivců ODS jejich vláda asi nejspíš taky podporovat nebude, takže v čem tu mám podnikat? To si mám založit ovčí farmu, jak mi tady navrhla jedna příznivkyně ODS, protože jsou tady pro to ideální podmínky? Nevím, jestli jsi z Prahy, ale já mám pocit, když tam občas zajedu, že v Praze může člověk prodávat cokoli a lidi to budou kupovat. Tam bych se podnikat opravdu nebála.
  Pořád ale nevím, jak to chce ODS udělat se zdravotnictvím, jak chce snížit ten státní dluh, jak to bude s tím zdaněním, pořád jsem se to tady od nikoho nedozvěděla.

  superkarma: 0 07.06.2006, 07:26:15
 5. avatar
  [255] Vivian [*]

  http://docasne.xs.cz/statni%20dluh.jpg

  superkarma: 0 06.06.2006, 23:32:59
 6. avatar
  [254] Vivian [*]

  Alenka0010: píšeš, že "většina" malých živnostníků daně neodvádí... Kolik je to přesně procent? Není to náhodou jen většina tvých známých?
  Pominu-li to, že si pleteš zisky a příjmy, tak ti musím oponovat, neboť díky slavné soc.-dem. teď musí platit daň z příjmu i živnostník, který žádný příjem nemá... Nikoho nezajímá, že je v mínusu, prostě musí zaplatit povinnou minimální daň. Kdyby nezaplatil, půjde po něm finančák. Takže pochybuju, že "většina neplatí" Kdyžtak svou "kámošku na finančáku" poinformuj o minimální dani, bude se jí to hodit

  Nechceš podnikat, protože pro to nejsou podmínky... A kdo měl ty podmínky vytvořit?

  superkarma: 0 06.06.2006, 22:19:48
 7. [253] a.... [*]

  Markýza: proč by ti odpovídala, když ty taky neodpovídáš...znáš jen jedinou univerzální odpověď: NEMÁ TO CENU...

  superkarma: 0 06.06.2006, 15:37:32
 8. avatar
  [252] Markýza [*]

  Simba: proč?

  superkarma: 0 06.06.2006, 14:04:57
 9. avatar
  [251] Alenka0010 [*]

  Markýza: já jen nějak zaslechla, že to bude například 15% pro všechny plošně, ale to je jen můj dohad.

  superkarma: 0 06.06.2006, 13:57:43
 10. avatar
  [250] Simba [*]

  Markýza: hele, do tohodle se pouštět nebudu ..

  superkarma: 0 06.06.2006, 13:51:41
 11. avatar
  [249] Alenka0010 [*]

  Simba příspěvek č.247: vytrhla jsi větu z kontextu. Ale to mě nepřekvapuje, pokud se to někomu hodí, udělá toto a má samozřejmě pravdu. Podívej se na diskuzi na www.idnes a pochopíš.
  ad 246: ukecání manželem - uznala jsem, že má pravdu v tom, že bych měla jít volit, že ten hlas navíc bude něco platný.
  1)většina malých živnostníků daně opravdu neodvádí, jak tu už někdo psal, stačí doložit, že nemají zisk. Od známých, kteří takhle podnikají, a je jich několik, vím, že je to docela snadné. Dokonce to vím i od kámošky, která dělá na finančáku. My zaměstnanci samozřejmě budeme platit daně pořád a to myslím i za vlády ODS.
  2)nechci podnikat, protože tady v pohraničí pro to prostě a jednoduše nejsou podmínky a nevěřím tomu, že tyhle podmínky nějaká ODS změní.
  A tím ubráním formulářů a agendy asi myslíš snížení stavu státních úředníků. Tomu taky moc nevěřím. Přibyla by spousta nezaměstnaných, takže fakt nevím. Co se týká Zákoníku práce, tak to ukáže čas, jestli se sníží nezaměstnanost nebo zvýší. Osobně si myslím, že ZP na to nejspíš nebude mít vliv. A co to zdravotnictví?
  Jinak se omlouvám, že reaguju opožděně, ale musím taky makat.

  superkarma: 0 06.06.2006, 13:51:02
 12. avatar
  [248] Markýza [*]

  Simba: dobře to tu žije -- hele, když tomu tak rozumíš vysvětlíš mi včem spočívá slibovaný systém rovných daní? to mi nějak uniká

  superkarma: 0 06.06.2006, 13:28:49
 13. avatar
  [247] Simba [*]

  Alenka0010: citace "Simba: .....Zajímalo by mně, proč vy pravičáci pořád lidi do něčeho cpete a jak není po vašem, tak mu hned nadáváte. Proč nerespektujete názor druhého? Kdo nečůrá s námi, čůrá proti nám?"
  já ti nevím, mi to příjde dost adresné ....

  superkarma: 0 06.06.2006, 12:57:50
 14. avatar
  [246] Simba [*]

  Alenka0010: zkus si přečíst své příspěvky, příjdeš na to sama ... Od toho jak jsi šla volit jen proto, že tě ukecal manžel ...

  Napadá mne modelový příklad, a předem říkám MODELOVÝ:
  - tvůj zaměstnavatel, zahraniční investor, který sem ovšem přišel za vlády ODS zjistí, že na sousedním Slovensku zaplatí mnohem menší daně a i náklady na pracovní sílu bude mít nižší ... takže ohlásí, že chce odejít ... co udělá ČSSD? Upraví daňovou politiku? Nepředpokládám. Takže nastanou dvě varianty:
  1) stát mu dá další dotace = dotace zaplatí daňoví poplatníci, tedy i podnikatelé, OSVČ, o kterých jsi sama napsala, že sice víš, že jim ČSSD moc nepřeje ..nicméně, jejich vydělané peníze odvedené na daních nyní budou dobré, či se pletu?
  2) skutečně odejde za výhodnějšími podmínkami = budeš si shánět práci. Může se stát, že to bude dost složité, protože díky novému ZP budou zaměstnavatelé víc mít zájem o osoby, které tu práci odvedou na ŽL, tudíž o podnikatele, kterým ty nechceš být.
  A taky na pracovníky díky vysokým daním a tomu, že jsou na domácí půdě, tudíž je nečekají daňové prázdniny jak zahraniční investory, prostě nebudou mít prostředky. A koneckonců i ten český podnikatel si může říct, že raději půjde odvádět daně jinam, aspoň papírově. Z čeho pak chceš platit sociální stát?
  Připadá ti to nereálné? Mi až tak moc ne.
  Není rozumnější snížit daňové zatížení, podnikatelů i občanů, ubrat formuláře a agendu, stanovit jednu sociální dávku atd.
  Lidově řečeno, když se stát nebude snažit okrádat občany formou spousty daní, tak se občané nebudou snažit okrádat stát nějakým šolicháním s daní .. Nebude to stát za to.
  A ještě dotaz ..Jaký máš názor na nový Zákoník práce z dílny ČSSD? Přispěje k vyšší nebo nižší nezaměstnanosti.

  superkarma: 0 06.06.2006, 12:54:06
 15. avatar
  [245] Alenka0010 [*]

  Simba: nepsala jsem to adresně, jestli sis všimla, psala jsem o pravičácích obecně. Takže neopravuji, neměním.
  Zajímavé je, že si v příspěvku všimnete jen toho, co se vám hodí. Na otázky mi pořád nikdo neodpověděl.

  superkarma: 0 06.06.2006, 12:44:17
 16. avatar
  [244] Simba [*]

  gwen: Ale to je právě ono, co jsem Alence0010 psala .. už zase opravuje, mění :)
  Alenka0010: v tom případě to bylo na mne? Tak mne prosím pouč, kde jsem ti tu nadávala?

  superkarma: 0 06.06.2006, 12:21:36
 17. avatar
  [243] Alenka0010 [*]

  Ne, nenadáváš, dívala jsem se na tvé příspěvky, jsi tedy výjimka. A respektuješ názor druhého?

  superkarma: 0 06.06.2006, 12:10:41
 18. avatar
  [242] gwen [*]

  Alenka0010: Zajímalo by mně, proč vy pravičáci pořád lidi do něčeho cpete a jak není po vašem, tak mu hned nadáváte. Proč nerespektujete názor druhého? TOTO JE TVOJE VĚTA Takže kam tě cpu? Kde ti tu nadávám?


  superkarma: 0 06.06.2006, 12:05:10
 19. avatar
  [241] Alenka0010 [*]

  gwen: ne, to nebylo tobě, tobě patřila jen ta poslední věta .

  superkarma: 0 06.06.2006, 11:57:12
 20. avatar
  [240] Alenka0010 [*]

  Simba: dobře, beru to, měla jsem to vysvětlit. Myslela jsem tím hlavně důchodce, kteří jsou velice snadno ovlivnitelní. A důchodců je docela dost, proto jsem napsala "národ ichtylů". Uznávám, že jsem možná přestřelila. Jinak mi napiš další příklad, kde jsem něco změnila nebo opravila.
  Jinak já ale přece nesrovnávám ČR a Švédsko. Ty to někde vidíš? Švédsko jsem uvedla jako jeden z příkladů, jsou tu i jiné země. Já si jen myslím, že když to může fungovat jinde, může to fungovat i tady. A proč si ty myslíš, že to bude fungovat s ODS? Pořád se snažíš vyvrátit mi mé názory, ale důvody, proč věříš ODS mi tady nenapíšeš. Proč třeba ODS slibuje rodině příjmy 60 000? Z čeho chce platit například zdravotnictví, když chce zavést rovnou daň a snížit státní dluh? Napiš mi o tom něco.

  superkarma: 0 06.06.2006, 11:55:33
 21. avatar
  [239] gwen [*]

  Alenka0010: Kam tě já cpu? Já ti nadávám?

  superkarma: 0 06.06.2006, 11:48:23
 22. avatar
  [238] Simba [*]

  Alenka0010: Co se mi na tom nelíbí? O tom to přece není, ČR prostě není Švédsko. Srovnáváš nesrovnatelné. Dočetla jsi ten popis na euroskop.cz až do konce?
  Spíš je zábavné, jak reaguješ na většinou věcné připomínky. Nezlob se, ale chceš asi diskutovat a přitom vždy plácneš něco, co pak po připomínce přispívajících změníš nebo opravíš.
  A nepřekrucuj, jak to bylo s "ichtylem" ... na poznámku Vivian jsi kontrovala, že jsme národ ichtylů ... takže vlastně sama sobě si

  superkarma: 0 06.06.2006, 11:36:57
 23. avatar
  [237] Alenka0010 [*]

  gwen: ČSSD je pro mě strana sociálně demokratická, takže ji taky tak beru, o socialismu tam není ani slovo. Ale to je můj názor, ty můžeš mít samozřejmě jiný a já ti ho neberu.

  superkarma: 0 06.06.2006, 11:30:33
 24. avatar
  [236] gwen [*]

  Alenka0010: Tak jinak. Socialismus celé ČSSD ...

  superkarma: 0 06.06.2006, 11:25:24
 25. avatar
  [235] Alenka0010 [*]

  Meander: já o voze, ty o koze, běž se vyspat.

  superkarma: 0 06.06.2006, 11:18:38
 26. avatar
  [234] Meander [*]

  Alenka0010: Nic si nepletu. Za projev pana Paroubka by se ani Kléma nemusel stydět.

  superkarma: 0 06.06.2006, 11:15:24
 27. avatar
  [233] Alenka0010 [*]

  Simba: Ano, a co se ti na tom nelíbí? Dobře opravuji se: TÉMĚŘ bez problémů. Nevěřím předvolebním agitacím, neposlouchám je, to jsem tady už několikrát psala, i když zdejší přispívající ze mě udělaly ichtyla, který naletí na předvolební sliby. Jsem prostě levicový volič. A ty zase věříš tomu, že vláda pravice bude úplně bez problémů? Žádná vláda není bez problémů, navíc jednou nám to ODS už ukázala, ne? Já se tady nikoho nesnažím přesvědčovat, aby volil to, co jsem volila já. Demokracie je podle mne svoboda, každý si může zvolit to, o čem se domnívá, že je pro něho nejlepší. Zajímalo by mně, proč vy pravičáci pořád lidi do něčeho cpete a jak není po vašem, tak mu hned nadáváte. Proč nerespektujete názor druhého? Kdo nečůrá s námi, čůrá proti nám? Jinak ještě pro gwen: o Paroubkovi si myslím, že není člověkem na svém místě, ale proto hned neodsoudím celou socdem politiku.

  superkarma: 0 06.06.2006, 11:15:08
 28. avatar
  [232] Simba [*]

  gwen: Taky si myslím, ono to z počátku může fungovat ..než dojdou peníze ...

  superkarma: 0 06.06.2006, 11:01:44
 29. avatar
  [231] Simba [*]

  Alenka0010: To si opravdu myslíš nebo to bylo ve volebních materiálech ČSSD? Ve Švédsku to funguje bez problémů?
  Možná by jsi mohla něco nastudovat i z jiných zdrojů. http://www2.euroskop.cz/data/index.php?p=detail&c-id=43564&h_kat_id=5065&id=5515&kap_id=119457
  Předvolební agitace jsou opravdu bláboly na druhou, bohužel se potvrzuje, že jim dost lidí uvěří.

  superkarma: 0 06.06.2006, 11:00:07
 30. avatar
  [230] gwen [*]

  Alenka0010: Ovšem socialismus pana Paroubka by vrátil Švédko min. o 50 let nazpět.

  superkarma: 0 06.06.2006, 10:59:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme