Na poslední návštěvě dostala Nikola od výživové poradkyně velkou pochvalu. Je opravdu vzorným a ukázněným klientem. Ale čeká ji „udržovací“ fáze, která bude možná tou nejtěžší

Další kilo je dole a Nikola se cítí skvěle. Stouplo jí sebevědomí a má ze sebe (právem) radost. Z pohledu výživové poradkyně už Nikola dál hubnout nepotřebuje, a proto „hubnoucí terapie“ může skončit. Od první návštěvy je šest kilo dole, a to je skvělý výsledek, který je nejen vidět na ručičce váhy, ale i na jejím vzhledu. Hlavně v pase, na stehnech a bocích. Díky tomu může nosit oblečení ve své vysněné velikosti 36!

Aby si Nikola svoji štíhlou linii dokázala udržet, případně ještě 1–2 kila shodit, je teď pro ni důležité zafixovat si nové stravovací návyky. Proto jí výživová poradkyně Monika doporučila tzv. „udržovací“ kúru.

Nikola hubla postupně a bez hladu. Doposud si mohla 2x týdně dopřát přílohy k hlavním jídlům. V udržovací fázi ji čeká 3x týdně příloha v podobě luštěnin, rýže nebo těstovin a 1x týdně libové vepřové maso. Týden po týdnu bude moci přidávat přílohu navíc. Je však pro ni důležité, aby nezapomínala na pravidelnost v jídle, nevynechávala svačiny a dodržovala dostatečný pitný režim.

Hubnutí s odborníkem byla zajisté pro Nikolu škola, která jí hodně dala. Naučila ji sebekázni, disciplíně a odpovědnosti vůči sobě samé, která se jí bude dál hodit. Nejen při hubnutí. Ale dost možná „to“ v sobě měla a jen díky hubnutí a pomoci Moniky to objevila a zúročila.

Jsem na ní moc pyšná. Ne že bych jí dřív nevěřila, ale zřejmě jsem v ní stále viděla tu malou holčičku, která boj předem vzdávala.

Teď už opravdu dospěla a já vím, že to zvládne. I bez cizí pomoci, bez své učitelky-výživové poradkyně Moniky.

Držte jí se mnou palce

Ve spolupráci s NaturHouse

Čtěte také:

Reklama