Trpělivost růže přináší, řekla bych slovy tety Kateřiny. A vyplatila se i Nikole. Po dvou měsících hubnutí s odborníkem se zbavila šesti kil a chce pokračovat. Držme jí palce, ať se dostane na vytouženou váhu.

Tak jsem si udělala malou pauzičku s články o hubnutí. Zatím Nikola pokračovala sama a chodila bez mého „garde“ k výživové poradkyni Monice. Po čtrnácti dnech jsem se vrátila z dovolené a viděla tu změnu. Nikola opravdu viditelně zhubla. Když někoho vídáte denně, hubnutí po půl kilogramech těžko zaregistrujete.

niky

 

Ale teď už je vidět, že má štíhlejší boky, stehna a pas. Je o šest kilo lehčí a je spokojená. Výsledky si pochvaluje i výživová poradkyně Monika, a dokonce Nikole navrhla, že by mohla s hubnutím přestat a jen si váhu udržovat. Jenomže v tom je Nikola „paličák“. Na  začátku hubnutí si dala předsevzetí, že shodí deset kilo, a to chce dodržet.

Od  vytouženého výsledku ji dělí „už jen“ čtyři kila. Dalo by se říct, že s její disciplínou to „zmákne“ raz dva, ale všichni víme, že ten běh do cíle je vždycky nejtěžší. A vůbec nejtěžší je vysněnou váhu si udržet. Už bude muset dál pokračovat ve stravovacím režimu, který jí pomohl zhubnout.

Ale i s tím je smířená a za tu dobu, co změnila své stravovací návyky, už si zvykla.

Ve spolupráci s NATURHOUSE

Čtěte také:

 

Reklama