Čtenářka Niki je protideštníkový typ z jednoho prostého důvodu. Miluje déšť. Její vyznání dešti na vás čeká v tomto příspěvku.

Miluji déšť
Můj příspěvek se netýká ani tak deštníků, ale spíš deště, tak nevím zda je zrovna vhodný či ne..
Každopádně proč to nezkusit:o)

Já jsem protideštníkový typ. Jak začne pršet a já jsem venku, jsem človíček, který nezrychlý spíše naopak. Ploužím se lážo plážo „slowly“ krokem, co nejpomaleji to jde ( pokud čas dovolí). Vychutnávám si každou kapičku. Miluji déšť. Miluji ty kapky co padají na zem a dělají kroužky, líbí se mi spěch lidí, kteří nechtějí zmoknout a skrývají se kde můžou, miluji když mám všechno mokré a řasenka teče jak vodopád a pak mě pálí v očích... Jsem ženská s děckou duší. Miluji skákání do kaluží ( je mi 27let:o)), miluji, když překecám přítele a začne se mnou v dešti blbnout. Miluji, když mu hrábne taky a vidím, že se baví stejně jako já, miluji, když tak nakazím i známé:o)

Miluji déšť, který mi svým příchodem přinese pokaždé jinou náladu. Někdy jsem veselá, někdy mám chuť brečet, jindy se nemůžu zbavit vzpomínek, jindy jsem jako znovuzrozená. Opravdu déšť miluji a vždycky vím, kdy příjde. A to je věc, kterou nesnášim a zároveň mám ráda. Jsem hotová rosnička:o) Když se mi začne motat hlava je to jasné, příjde déšť. Pak se chvílu rozmotávám a je tu. Kap.. Kap.. Kap, kap, kap, kapkapkap.. Déšť:o)

Nicméně, jako asi každý, také jsem si zažila trpké chvilky s návštěvou deště naprosto nevhodnou:o): Plesy ( vlasy vlhké, účes v háji), záplavy ( všechno v háji), cesta do práce ( porada), auta (šup do kaluže a já vedle), náledí ( autonehoda) atd.. :o) Ale i tak, nemůžu mu odolat a vždycky mi domluví:o)

A co se týká deštníků.. Dostala jsem 3 ( jako dárek), abych se je prý naučila používat:o). No jsou pěkné ( puntikatý, červený, bílý) a bez mučení se přiznávám, nosím je u sebe, ale vždy je použije někdo jiný. Svůj hlavní účel tedy plní. A co já? Možná časem:o)

Mějte se krásně
Niki

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

dest

PS: Zasílám obrázek,  který mi zdobí mobil a skladby, které miluji . Méně známý Yiruma  „Kiss the  Rain“ - nádhera ( komu se líbí tento styl doporučuji Destiny of love, River Flows in You, May be, Love me atd.) -


a samozřejmě „Kiss the Rain“ - Billie Myers -

____________

Milá Niki / alias Dešťová vílo - děkuji za příspěvek, obrázek i kulturní vložku a ať ti déšť i nadále přináší převážně doboru náladu :)
Saša

Téma dnešního dne: Deštník, pláštěnka nebo nic

  • Je deštník součástí vaší kabelky?
  • Upřednostňujete malý skládací nebo velký, elegantní?
  • A kolik deštníků jste už poztrácely?
  • Nebo je vám slovo deštník cizí a na to „přeběhnutí“ si ho neberete.
  • Když už si koupíte nový, jak dlouho vám vydrží?
  • Kupujete deštník podle ceny, nebo i podle barvy?
  • Nutíte deštník svým dětem a svému manželovi?
  • A nosí ho?
  • A  jestli nosíte pláštěnku, tak na vaše příspěvky se obzvlášť těším ))

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměním pěkným dárkem: vlasovou kosmetikou GARNIER, která obsahuje kvalitní šampon a kondicionér (to kdybyste zmokly ))

garnier

Reklama