Moc hezké vyznání hudbě přišlo od čtenářky Niki. Klikněte na její příspěvek a zasněte se. Tedy spíš, zaposlouchejte se do vzdálených tónů hudby.

Dobrý den
Tento příspěvek nebude moc dlouhý, protože bych to všechno  nejradši zkrátila tím, že hudbu MILUJU. Je se mnou, když mám depku, a i když mám skvělou náladu.
Jako malá jsem si brávala sluchátka, volume natočila doprava, zavřela oči a ocitla se ve světě, kde je všechno dokonalé. Na chvíli jsme tomu věřila a byla šťastná. A abych byla upřímná, dělám to i do teď. Hudba je můj nejlepší přítel, dává mi volnost a pocit uvolnění. Problémy hážu za hlavu.

Žádný speciální styl neupřednostňuji, zkrátka poslouchám to, na co mám náladu. Jednou to je česká klasika, podruhé hip hop a techno, po třetí disko a opera a po čtvrté zase Eva a Vašek nebo Včelka Mája od Nightwork.
Nicméně dobré zpěváky, textaře atd. obdivuji. Je úžasné, že i když slovům nerozumím, vždy si mě podmaní a já jsem přesně tam, kde mě „básník“ chtěl mít. Je to kouzelné.

Miluju hudbu, která mě dokáže rozplakat či rozesmát... Miluju hudbu, která mě donutí vzpomínat... a miluju i to, že i když píseň slyším po deseti letech, tak si pamatuji slova a vím, že pro mě něco znamenala...

A myslím, že o tom to je, ten kdo hudbu nemusí, jako by nežil, radost z maličkostí, to je smysl toho všeho...
Přeji krásný den,
Niki

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________________

Ano, hudbu si pustíme při špatné náladě a i když se cítíme skvěle. Dobře jste to vystihla. A vůbec, v celém tom obsahu vašeho příspěvku je znát, že hudbu milujete.
Děkuji, že jste napsala a přeji krásný den.
Saša

Téma dnešního dne: Hudba, která mě provází životem

  • Máte nějaký oblíbený hudební žánr?
  • Provází vás od samého dětství, nebo se váš hudební styl s věkem mění?
  • Posloucháte rock, country, lidovku, vážnou hudbu, jazz, soul, techno, pop či dechovku?

Je mnoho hudebních směrů, co se líbí jedné, nemusí se líbit druhé

Napište nám o tom svém na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek čeká pěkný dárek: značková taška Estée Lauder, hodící se pro dny sváteční i páteční – na koncerty i na poslech hudby.

taskael

Reklama