.

NIKE zakončí sezonu předvánočním během Prahou

Novinky

NIKE zakončí sezonu předvánočním během Prahou

Řádně oslavit se musí nejen konec roku, ale také konec běžecké sezony. Ve čtvrtek 17. prosince se proto uskuteční poslední trénink Nike+ Run Clubu v roce 2015.

behani nike

Ale nebude to rozhodně nic tradičního. Tentokrát si tři sta zaregistrovaných běžců protáhne kosti setmělou předvánoční Prahou, kde bude přichystáno i pět velmi netradičních povzbudivých zastávek.

Tak už neváhejte a přidejte se k nám i se svými kamarády. Profesionální trenéři jako vždy poradí, jak pracovat s aplikací Nike+ Running nebo jak si vybrat vhodnou běžeckou obuv. Navíc bude možnost otestovat nejnovější běžecké boty Nike. Startovat se bude od výstavní síně Mánes, v jejíž prostorách bude k dispozici šatna i boxy na uložení věcí. Také zde na tebe bude připraveno menší občerstvení.

behanie

Registrace je možná prostřednictvím tohoto odkazu: https://www.nike.com/events-registration/event?id=29504.

Pojďme společně zakončit běžeckou sezónu – ke startu připravit. Pozor. Teď!

GET OUT THERE

 • Kdy: 17. Prosinec od 18:30
 • Kde: výstavní síň Mánes

pozvánka běh

   
15.12.2015 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] margot [*]

  tohle určitě nevyjde, ale do příštího roku by se mi moc líbily články, které by na podobné akce upozorňovaly s větším předstihem, ráda bych se zúčastnila. bohužel při mém pracovním vytížení nemám moc času na surfování a stálé čekování, zda se někde něco vylíhlo.

  jinak aplikaci Nike+ Running jsem používala, nefungovala mi moc dobře, snad po aktualizaci je to lepší. mezitím jsem si nainstalovala aplikaci EPP - Pomáhej pohybem od ČEZ, která je mi velice sympatická tím, že aktivitami, které normálně provozuji, se mi navíc načítají body, kterými mohu přispět na charitativní projektySml67

  superkarma: 0 15.12.2015, 20:14:09
 2. [1] bobani [*]

  Sml67

  superkarma: 0 15.12.2015, 12:05:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme