Novinky

NIKE zakončí sezonu předvánočním během Prahou

Řádně oslavit se musí nejen konec roku, ale také konec běžecké sezony. Ve čtvrtek 17. prosince se proto uskuteční poslední trénink Nike+ Run Clubu v roce 2015.

behani nike

Ale nebude to rozhodně nic tradičního. Tentokrát si tři sta zaregistrovaných běžců protáhne kosti setmělou předvánoční Prahou, kde bude přichystáno i pět velmi netradičních povzbudivých zastávek.

Tak už neváhejte a přidejte se k nám i se svými kamarády. Profesionální trenéři jako vždy poradí, jak pracovat s aplikací Nike+ Running nebo jak si vybrat vhodnou běžeckou obuv. Navíc bude možnost otestovat nejnovější běžecké boty Nike. Startovat se bude od výstavní síně Mánes, v jejíž prostorách bude k dispozici šatna i boxy na uložení věcí. Také zde na tebe bude připraveno menší občerstvení.

behanie

Registrace je možná prostřednictvím tohoto odkazu: https://www.nike.com/events-registration/event?id=29504.

Pojďme společně zakončit běžeckou sezónu – ke startu připravit. Pozor. Teď!

GET OUT THERE

 • Kdy: 17. Prosinec od 18:30
 • Kde: výstavní síň Mánes

pozvánka běh

   
15.12.2015 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] margot [*]

  tohle určitě nevyjde, ale do příštího roku by se mi moc líbily články, které by na podobné akce upozorňovaly s větším předstihem, ráda bych se zúčastnila. bohužel při mém pracovním vytížení nemám moc času na surfování a stálé čekování, zda se někde něco vylíhlo.

  jinak aplikaci Nike+ Running jsem používala, nefungovala mi moc dobře, snad po aktualizaci je to lepší. mezitím jsem si nainstalovala aplikaci EPP - Pomáhej pohybem od ČEZ, která je mi velice sympatická tím, že aktivitami, které normálně provozuji, se mi navíc načítají body, kterými mohu přispět na charitativní projektySml67

  superkarma: 0 15.12.2015, 20:14:09
 2. [1] bobani [*]

  Sml67

  superkarma: 0 15.12.2015, 12:05:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme