Styl

NIKE+ SPORTBAND: Sleduj svůj běh!

hod

Nike+ přináší způsob zapojení do největšího běžeckého klubu světa. Zároveň vám umožňuje sledovat vaše běžecké výsledky, abyste mohli trénovat a zlepšovat se v každé situaci.

Náramek Nike+ SportBand umožňuje běžcům při běhu, v reálném čase získávat údaje o jejich výkonu a zároveň se zapojit do největšího běžeckého klubu světa.

Náramek Nike+ SportBand umožňuje při běhu sledovat uběhnutou vzdálenost, tempo, čas a spálené kalorie, a navíc poskytuje přístup ke všem funkcím a nástrojům na stránce nikeplus.com. Náramek Nike+ SportBand je určený pro běžce, kteří nechtějí při běhu poslouchat hudbu nebo pro situace, kdy hudbu při běhu není možné poslouchat. Nabízí všechny výhody technologie Nike+, ale zpřístupňuje možnosti systému Nike+ širšímu běžeckému publiku.

„Cílem konceptu Nike+ je zkvalitnit zážitek z běhu," uvádí Trevor Edwards, viceprezident Nike a global brand director. „Nike+ iPod odstartoval revoluci v běhání. Nike+ SportBand nyní dává na výběr více možností a umožňuje používat Nike+ v jakékoli situaci. Systém sleduje uběhnutou vzdálenost, počet spálených kalorií a další výkonnostní údaje a také umožňuje snadné zapojení do největší běžeckého klubu na světě. A to všechno i tehdy, když nechcete nebo nemůžete při běhu poslouchat hudbu.“

Stejně jako souprava Nike+ iPod umožňuje přenos dat z boty do iPodu nano, nyní se tyto údaje přenášejí do náramku Nike+ SportBand. Údaje o čase, tempu, vzdálenosti a spálených kaloriích může nyní běžec kontrolovat pouhým pohledem na zápěstí. Ciferník náramku Nike+ SportBand je odepínací rozhraní, které zachycuje údaje o běhu z čidla uloženého do běžecké boty Nike+. Po běhu toto rozhraní (USB) zapojíte do počítače a data se pak automaticky načtou na stránku nikeplus.com, kde můžete sledovat své běžecké pokroky.

Osobní trenér pro každého

Běh je ovšem pouze jednou částí využití systému Nike+. Pomocí systému Nike+ získávají běžci snadný a přístupný nástroj k zapojení se do světového společenství Nike+ na webové stránce nikeplus.com. Tam mohou sledovat své tréninky, a to buď jednotlivě nebo v porovnání s ostatními běžci z celého světa. Webová stránka Nike+ pomáhá běžcům sledovat svou běžeckou činnost za pomoci dynamických grafů, na nichž se porovnává uběhnutá vzdálenost a doba běhu při jednotlivých trénincích a také týdenní a měsíční součty.

Mezi další komunitní funkce na nikeplus.com patří „Výzvy/Challenges", jedna z nejoblíbenějších sekcí stránky. Zde se mohou běžci navzájem „hecovat" a vyhlašovat soutěže s přáteli nebo i s naprosto neznámými lidmi z celého světa, případně mohou výzvy přijímat a soutěží se účastnit. V soutěžích jde o to, kdo první proběhne virtuálním cílem. K dalším nově uvedeným funkcím patří motivační nástroje, jako např. nástěnka, na níž se zobrazuje, jak uživatelé běhají v porovnání s dalšími běžci na světě. Dále tu je mapa Google, na níž se zobrazují jednotlivé trasy, které lze sdílet s ostatními, a také běžecký blog zvaný „The Forum".

Chcete jej vyhrát spolu s běžeckými botami? Zapojte se do naší soutěže!

nike

   
05.08.2010 - Sportem ke kráse - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [1] werunqa [*]

  Prodám zcela nové dámské skate boty zn. Etnies Fader, barva white/gold,

  velikost 38, nenošené, pouze jednou vyzkoušené-pro mě bohužel malé,

  ještě z visačkou v originál krabici. PC 2200,- zakoupila jsem v akci za

  1200,-prodám za 1000,-.

  foto na email..

  superkarma: 0 07.08.2010, 17:27:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme