Máte rádi pohyb, rychlost a skupinové cvičení ? Aerobic už vám zevšedněl a do posilovny se sami chodit nedonutíte ? Pokud máte pocit, jako jsem měla i já, že žádné cvičení není zkrátka pro vás, nebo vás nebaví, nevěšte hlavu, protože právě teď máte možnost vyzkoušet něco úplně nového.

Co vás tedy čeká ?

holmesNike dynamic training kombinuje nejen prvky cardio, protahovací a balanční cviky, ale také cviky posilovací a cviky na posílení břicha a zad. Nejde tedy o žádné oddychové cvičení, ale o tvrdý trénink, na kterém se zřídka zastavíte.

S kamarádkou jsme se vydaly zkusit nike dynamic training do Holmes Place na Smíchově. Důvodem byl můj absolutní hudební „nesluch“, který vylučoval jakékoli taneční cvičení, z trampolíny nás bolely záda a nakonec jsme zavrhly i aerobic, protože když jsme už po čtvrté odcházely s hanbou, že si nejsme schopné zapamatovat sestavu, rozhodly jsme se pro změnu.

Skupinové cvičení vás vyhecuje k maximálním výkonům !

Běhání všemi možnými směry a způsoby, výpady a výšlapy, sprinty a poskoky, posilování s pomůckami a to vše bez aerobních sestav, které nám tak nešly. Právě to vás čeká. Po deseti minutách jsme měli obě mokré tričko, po půl hodině bychom to normálně vzdaly, ale věřte, že práce v týmech a soutěživost vám to nedovolí vzdát. Další výhodou je, že to není pouze ženská záležitost, trénink čerpá z kondičního atletického tréninku sportovců, proto zde potkáte i kluky.

Nejenže jsme procvičily celé tělo, zapracovaly jsme na síle a kondici, ale také jsme se zasmály. Lekce jsou zábavné, přesto drsné, domů tak můžete odcházet s dobrou náladou s příjemným pocitem pořádného sportu.

holmesPokud máte rádi zdravý životní styl, rychlý pohyb a chcete zkusit změnu je Nike dynamic training právě pro vás. Pozor ! nevhodný je pro těhotné.

Cvičení jsem vyzkoušela v Holmes Place na Smíchově. Více na www.holmesplace.cz . Mohu doporučit!

Reklama