Všichni rádi používáme: ,,Nikdy neříkej nikdy!" Mnohdy jen tak, a ani si neuvědomujeme význam těchto slov.

Před pěti lety jsme občas s kamarádkami řešily, jakého chlapa ani omylem. No a já vždycky říkala, že bych nikdy nechtěla rozvedeného a navíc třeba s dítětem z minulého manželství a už vůbec ne policajta nebo vojáka apod. Že je to moc starostí z minulosti a nikdy to nebude dělat dobrotu. No měly jsme z toho vždycky srandu a nevěnovaly tomu pozornost.

A co se nestalo - poznala jsem super chlapa, s kterým jsem si ihned padla do oka a byl fakt strašně fajn. Až najednou nastalo ALE... Byl rozvedený a měl pětiletou dceru - co víc ještě přidat - byl policajt... No úžasná kombinace, přesně pro mě!!

Ale zkrátka moje úvahy, jakého chlapa nikdy, šly stranou a vrhla jsem se do toho po hlavě... Dnes jsme spolu 5 let a máme dalšího cipíska v rodině a všechno klape v pohodě - samozřejmě je trochu víc starostí s dcerou z prvního manželství, ale alespoň se nenudíme.

No a dnes už opravdu moc nepoužívám slovo NIKDY - protože mi připadá, že přesně to "nikdy" se na mě nalepí a nepustí se...
 
Six-sense


Hezký příběh. Takový přímo ze života. Já nikdy neříkám v podstatě jen ve chvíli, kdy jsem si jistý, že to nikdy by mi nevadilo. Jen tak pro jistotu!
Na další příběhy čekám na adrese redakce@zena-in.cz!

Reklama