píše naše čtenářka Míša a zároveň využívá dnešního volného tématu, aby se nám svěřila s tím, co jí dal a vzal letošní pomalu končící rok. Děkujeme za důvěru

Vánoční svátky pro mě nikdy nebyly tak emotivní jako letos, nevím, čím to je, jestli tím, že stárnu nebo jsem nabrala pár zkušeností, které mi chyběly, ale poslední dobou si připravuju v hlavě takovou rozvahu tohoto roku. Co jsem získala, co jsem ztratila...a mám takový pocit, že to musím někomu říct, někomu se s tím svěřit a tak trochu se z toho vypovídat...

Nedávno jsem četla v časopise, že tenhle rok byl enormně bouřlivý co se týče vztahů. A já to mohu jenom potvrdit! City, které jsem zažila v tomto roce, jsem snad nikdy ve svém životě nezažila. Všechno začalo tím, když jsem si po dlouhé době našla kluka - přes tři roky jsem byla sama a uvítala jsem takřka kokoholiv. Na začátku jsem nosila růžové brýle, ale nedopadlo to bohužel tak dobře, jak jsem čekala. Každý jsme na tom, že jsme se rozešli, měli svou vinu - on i já. Ale můžu říct, že toho, že jsem se s ním rozešla, nelituju. Poprvé v životě nelituju toho, co jsem udělala a jsem na sebe po pravdě hrdá.

V tomto roce jsem také poznala co je to hluboký cit a opravdová láska. Cit, který člověk zažívá asi jen jednou v životě a pořád ve mě ten cit je. Zamilovala jsem se tak jako nikdy dřív...S tím klukem to nedopadlo dobře, hodně jsem se kvůli tomu trápila a bylo to pro mě hodně bolestivé. Každopádně kdyby se mě někdo zeptal, jestli bych do toho šla znova, tak šla. Získala jsem tím totiž zkušenosti. Proto bych ti chtěla poděkovat, Tomáši S. :-) přeji ti, abys byl šťastný.

Když už jsem u toho děkování, chtěla bych poděkovat svým 2 nejlepším kamarádkám - Lence a Petře. I když mi občas řádně lezete na nervy, život bez vás by nebyl tak skvělý. Jste obě mojí inspirací a jsem ráda, že vás mám :-)

Také bych chtěla poděkovat svým rodičům. Čím dál tím víc si uvědomuji, jak je pro mě rodina důležitá. Chci poděkovat svému tatínkovi, se kterým tak často blbneme :-) své mamince za to, že je taková, jaká je. A taky své sestře, která teď bydlí s přítelem. Chybí mi a až teď vím, jak je pro mě důležitá.

Nemám ráda, když jsem takhle sentimentální, ale poslední dobou jsem taková často. Asi to bude tím, že se blíží konec roku...každopádně jedno jsem si uvědomila. Asi to bude znít divně od 21leté holky, ale stárnu a tak nějak se stávám rozumnější. Urovnávám si v hlavě co od života čekám a co chci. Vím jistě, že už nechci krátkodobé vztahy, ale jeden vztah na celý život (no možná to nebude na celý život), ale určitě na delší dobu. Chci kluka, který mi bude oporou - bude můj kamarád, přítel a milenec...

Jsem ráda, že jsem se někomu mohla takhle vypsat a svěřit se :-) Všem bych na závěr popřála jen to nejlepší. Ať najdete osobu, kterou budete milovat, ať máte rodinu, která vás vždycky podrží a ať jste zdraví a máte štěstí kolik si jen zasloužíte.

Míša

Děkujeme za důvěru a krásné přání. I my v redakci přejeme všechno nejlepší do Nového roku.

Reklama