Krásně se u dnešního tématu zasnila také čtenářka s nickem Nikar. Přečtěte si, jak by s případnými miliony naložila ona.

Dobré ráno redakce,

dnešní téma je opravdu zajímané. Peníze, miliony, 400 milionů. Radost nebo starost? Již v mém mládí (nejsem zase až tak stará) jsme se s mamkou bavili tím, že jsme si povídali o tom, co bychom udělali s výhrou, koupili tamto, jeli tam a onam. Ale je rozdíl vyhrát milion a vyhrát těch milionů 400.

Co bych s nimi dělala? Je to jasné, v první řadě bych si splatila hypotéku, poté pomohla příbuzným, kteří jsou v nepříjemné finanční situaci. Ale i tak po splacení hypotéky by mi zbylo přes 398 milionů. Co s tím? Nevím. Co ale vím je, že bych to nikomu nepřiznala, ani příbuzným. Protože, jak to jednou řeknete, to se roznese. A nikdy nevíte, kdo se toho chytne, a lidi jsou pro peníze schopni udělat vše. Vyhrožovat, vydírat, unést dítě....cokoliv. Takže bych řekla, vyhrála jsem ...třeba....dva mega, to by stačilo na hypotéku a pomoci příbuzným. A byl by klid. Doufám.

Pak bych si rozmyslela v klidu co dál s tolika penězi. Cestovat, poznávat svět, pomoci, komu, jakou formou, investovat? Je to dost peněz, alespoň pro někoho...

Když se nad tím zamyslím, je druhá možnost, odstěhovat se někam, kde nás nikdo nebude znát a začít nový život s pár miliony (konkrétně se čtyřisty) na účtě :-)....víte jakou mám ale výhodu oproti jiným? ...já tolik peněz nemůžu vyhrát. A proč? Nesázím. Takže i nadále si z platu budu platit tu svou hypotéku, celý rok šetřit na dovolenou v Bibione (nemyslím to teď ironicky, mě se tam opravdu líbilo) a dál snít, co bych dělala s takovou, pro mě pohádkovou, výhrou. Přeji pěkný den.

Nikar

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

______________________

V Bibione je náhodou hezká dovolená, taky jsme tam byli :) A když si na ní našetříte, tak je z ní i větší radost, viďte?
Ale padnout tak ty peníze do klína, nevyhodila bych je :)
Děkuji, že jste napsala, mějte krásný den a pozdravujte maminku …
Saša

Téma dnešního dne zní: Miliony

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

  • Zasněte se společně s námi.
  • Dejte průchod své fantazii!
  • Napište nám, co by, kdyby…
  • Co byste dělaly, kdybyste vyhrály 400 milionů?
    nebo i polovinu, čtvrtinu…
  • Zbláznily byste sem nebo zůstaly nohama na zemi?

Moc se těšíme na vaše příspěvky.

Jednu ze čtenářek odměníme „skromným“ dárkem, takovou pěknou cenou útěchy: kosmetikou Dove

darekkdovee

Reklama